Προς το περιεχόμενο

Waiting for a girl like you cover


Adamo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 24
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ωραίος, αν και η προφορά σου σε μερικά σημεία είναι Ελληνική ;D  (αν και ποιός Έλληνας που δεν έζησε έξω έχει Αγγλική;;) που να ακούσεις εμένα..... :P). Το αίσθημα περισσεύει, τα "πατήματά" σου είναι μιά χαρά και αν έχω να κάνω μιά παρατήρηση, προσωπική γνώμη, είναι ότι θα προτιμούσα την ερμηνεία λιγότερο "γλυκανάλατη" (χωρίς παρεξήγηση). Ό Lou δεν είναι και ο πιο "εύκολος" τραγουδιστής.....  Την άλλη φορά, φτιάξτο backing μόνος σου και όχι κονσέρβα..... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα ρε φιλε επαιξες ζεπελιν και γυρνας τοσο φλωρικα .Σορυ αδερφε κανενα ελεος στο AOR.μα κανενα .

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιάννη πολύ ωραίο είναι!

Σε κάποια σημεία η προφορά θέλει βελτίωση όπως είπε και ο Φώτης αλλά με την εξάσκηση πιστεύω ότι θα φτιάξει αυτό. ;)

 

Μπράβο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα ρε φιλε επαιξες ζεπελιν και γυρνας τοσο φλωρικα .Σορυ αδερφε κανενα ελεος στο AOR.μα κανενα .

Ε τώρα πας γυρεύοντας για να αποκαλύψω δημόσια ότι όταν δεν σε βλέπει κανείς, ακούς Bon Jovi! ;D

 

Για το κομμάτι, συμφωνώ κι εγώ με τον Φώτη.

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε τώρα πας γυρεύοντας για να αποκαλύψω δημόσια ότι όταν δεν σε βλέπει κανείς, ακούς Bon Jovi! ;D

 

Για το κομμάτι, συμφωνώ κι εγώ με τον Φώτη.

Καλα Χαρη χθες εκει που ειμασταν μεχρι και ουσακ τσιφτετελια επαιξα και δεν με χαλασε κιολας αλλα bon jovi αδερφε ουτε νεκρος.

Τελοσπαντων Γιαννη μην με περνεις στα σοβαρα γιατι χθες τα ειχαμε τσουξει και λιγο παραπανω.Οτι γουσταρεις αδερφε ,εμενα μου περισευει.ΔΕν μπορουμε να εχουμε ολοι τα ιδια γουστα και την ιδια οπτικη.Αλλα απο Ζεπελιν ?Αυτο μου εκανε εντυπωση για αυτο και το σχολιο.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα παιδια και καλη βδομαδα!

Ευχαριστω πολυ για το χρονο και χαιρομαι που σας αρεσε.για την προφορα συμφωνω και εγω με τον Φωτη  ;)

Τωρα για τη μεταβαση γουσταρω τρελα και κλασσικιες ροκιες και hard rock και AOR .Ουτως η αλλως και η μεταβαση της μουσικης νομιζω αυτη ηταν κατα σειρα μπορει αναποδα τα τελευταια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aπελυθης ωρε Ανταμο? ;D ;D

Νομιζω οτι για το ειδος η φωνη σου ειναι ταμαμ,μ'αρεσει πολυ ως χροια οπως σου εχω ξαναπει.

Ισως θελουν λιγη προσοχη οι λεπτομερειες-τα τελειωματα των φρασεων σε μερικα σημεια

ειναι στα ορια του τονου και εξω καποιες φορες-και θα ειναι ακομα καλυτερο.

Επειδη απ'οτι εχω δει διαλεγεις αρκετα δυσκολα κομματια στη φωνη-την εχεις βεβαιως για να τα πεις-πολλες φορες στα ορια σου,αξιζει να δωσεις λιιιγο παραπανω προσοχη σε μερικα "ψιλα".

 

Ετσι η αλλιως και με δεδομενο αυτο που εγραψε ο Φωτης

Ό Lou δεν είναι και ο πιο "εύκολος" τραγουδιστής.....

για τα γουστα μου παλι τα σπας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι απολυθηκα επιτελους!!!

Ευχαριστω πολυ.Εχεις δικιο σε αυτο που λες απλα δεν εχω παντα τον χρονο,λογω γειτονιας και κοσμου στο σπιτι,να ξαναδοκιμαζω πραγματα αλλα απο την αλλη θελω να κραταω το live στοιχειο γιατι αυτο νομιζω μετραει και τελος δεν κρατιεμαι να παω στο επομενο και στο επομενο και να τα μοιραστω με αλλους  :)

Μεγαλη φωνη ο Lou αλλα κατεληξε τραγικοτερα απο ολους ισως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου