Προς το περιεχόμενο

All alone by hyperpanos


hyperpanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γιατί στη ζωή μόνοι ερχόμαστε και μόνοι φεύγουμε  ;) ;) ;)

(τί είπα πάλι ο π.....ς) ;D ;D ;D

έλα αμέσως στο πονηρό ο νους σας  ::) ::) ::),

ο ποιητής εννούσα  ;D ;D ;D

All_Alone__by_hyperpanos.mp3

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε Πανο καλησπερα.

Σημερα θεωρω οτι δεν ηταν απο τις ''καλες στιγμες σου'' ;D

Μου ελειψε παρα πολυ το συναισθημα που πρεπει να βγει απο το συγκεκριμενο κομματι.Δεν εβγαλες κατι τετοιο :-\

Δεν σε βοηθησε και ο ηχος που το εγραψες.Ηταν ''ξερος'' για το συγκεκριμενο κομματι.Ηθελε κατι ποιο ''ατμοσφαιρικο''.

Ειναι ενα κομματι που για εμενα ειναι δυσκολο να πιασεις το ολο feeling και να αποδοθει πραγματικα καλα.

Γενικα εμενα δεν με ενθουσιασε.

Σε αλλα κομματια ησουν πολυ καλος και στο εχω γραψει.

 

Το μπραβο για την προσπαθεια εννοειται ετσι ;)

 

Καλοπροαιρετα τα σχολια παντα :D

 

Να'σαι καλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο Πάνο ωραίο ήτανε....Πρώτη φορά από εσένα άκουσα το συγκεκριμένο κομμάτι. Μετά άκουσα και το original, και πιστεύω ότι θα έβγαινε ακόμα πιο ωραίο αν προσπαθούσες να βγάλεις τον ήχο του Joe...προς θεού δεν λέω να βγάλεις ΑΚΡΙΒΩΣ τον ίδιο ήχο, αυτό δεν γίνεται, αλλά ξέρω εγώ σπλίταρε κάνα μαγνήτη, βάλε πιο low overdrive κ.τ.λ. κ.τ,λ....

 

Πάντως και πάλι ωραίο ήταν  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε Πανο καλησπερα.

Σημερα θεωρω οτι δεν ηταν απο τις ''καλες στιγμες σου'' ;D

Μου ελειψε παρα πολυ το συναισθημα που πρεπει να βγει απο το συγκεκριμενο κομματι.Δεν εβγαλες κατι τετοιο :-\

Δεν σε βοηθησε και ο ηχος που το εγραψες.Ηταν ''ξερος'' για το συγκεκριμενο κομματι.Ηθελε κατι ποιο ''ατμοσφαιρικο''.

Ειναι ενα κομματι που για εμενα ειναι δυσκολο να πιασεις το ολο feeling και να αποδοθει πραγματικα καλα.

Γενικα εμενα δεν με ενθουσιασε.

Σε αλλα κομματια ησουν πολυ καλος και στο εχω γραψει.

 

Το μπραβο για την προσπαθεια εννοειται ετσι ;)

 

Καλοπροαιρετα τα σχολια παντα :D

 

Να'σαι καλα.

Δίκιο έχεις  :), αλλά ξέρεις καμιά φορά δεν βγαίνει όπως θέλεις  :(.

 

Μπράβο Πάνο ωραίο ήτανε....Πρώτη φορά από εσένα άκουσα το συγκεκριμένο κομμάτι. Μετά άκουσα και το original, και πιστεύω ότι θα έβγαινε ακόμα πιο ωραίο αν προσπαθούσες να βγάλεις τον ήχο του Joe...προς θεού δεν λέω να βγάλεις ΑΚΡΙΒΩΣ τον ίδιο ήχο, αυτό δεν γίνεται, αλλά ξέρω εγώ σπλίταρε κάνα μαγνήτη, βάλε πιο low overdrive κ.τ.λ. κ.τ,λ....

 

Πάντως και πάλι ωραίο ήταν  :)

Στο έχω ξαναπεί Γιάννη το παρακάνω με το drive  >:(

Βρε Πάνο θα επιμείνω και πάλι.

ΚΑΤΙ ΔΙΚΟ ΣΟΥ!

Μπορείς!!

Θα το προσπαθήσω  ;)

Σας ευχαριστώ όλους πάντως  :D

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nα πω μια γνωμη.......εχω διαβασει σε συνεντευξη του καραφλα οτι εκανε περιπου 7 χρονια να ετοιμασει το συγκεκριμενο κομματι να ακουστει οπως ακουγεται...(να ενημερωσω επισης οτι ειναι διασκευη απο πολυ παλιο κομματι)....για να πει αυτη την κουβεντα σημαινει οτι σε αυτο το κομματι κρυβονται παρα πολλα πραγματα.....κυριως απο θεμα φιλινγκ....και οχι τεχνικης...

Για εμενα ειναι εξαιρετικο κομματι και απο τα αγαπημενα μου του καραφλα.......και οποτε προσπαθησα να το παιξω δεν καταφερα ωραια πραγματα.......

Στο θεμα μας τωρα η γνωμη μου ειναι οτι δεν το προσεγγισες καλα........δεν θελω να γινω σκληρος και γενικα δεν το κανω ......απλα πιστευω ειναι δυσκολο κομματι να παιχτει και θελει βελτιωση.......σορρυ εαν εγινα κακος δεν ειχα τετοια προθεση.....σου παραθετω μια πολυ καλη εκτελεση που κυκλοφορρει στο tube για να καταλαβεις.......

εχω ακουσει αμετρητες εκτελεσεις στο tube αλλα κανενας δεν το εκανε οπως ο συγκεκριμενος.......ριξε ενα ακουσμα.....πραγματικα αξιζει το παληκαρι ...

 

 

 

 

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nα πω μια γνωμη.......εχω διαβασει σε συνεντευξη του καραφλα οτι εκανε περιπου 7 χρονια να ετοιμασει το συγκεκριμενο κομματι να ακουστει οπως ακουγεται...(να ενημερωσω επισης οτι ειναι διασκευη απο πολυ παλιο κομματι)....για να πει αυτη την κουβεντα σημαινει οτι σε αυτο το κομματι κρυβονται παρα πολλα πραγματα.....κυριως απο θεμα φιλινγκ....και οχι τεχνικης...

Για εμενα ειναι εξαιρετικο κομματι και απο τα αγαπημενα μου του καραφλα.......και οποτε προσπαθησα να το παιξω δεν καταφερα ωραια πραγματα.......

Στο θεμα μας τωρα η γνωμη μου ειναι οτι δεν το προσεγγισες καλα........δεν θελω να γινω σκληρος και γενικα δεν το κανω ......απλα πιστευω ειναι δυσκολο κομματι να παιχτει και θελει βελτιωση.......σορρυ εαν εγινα κακος δεν ειχα τετοια προθεση.....σου παραθετω μια πολυ καλη εκτελεση που κυκλοφορρει στο tube για να καταλαβεις.......

εχω ακουσει αμετρητες εκτελεσεις στο tube αλλα κανενας δεν το εκανε οπως ο συγκεκριμενος.......ριξε ενα ακουσμα.....πραγματικα αξιζει το παληκαρι ...

 

 

 

 

Δίκιο σε όλες τις παρατηρήσεις έχεις. Εάν μπορούσα να πιάσω το εάν τοις εκατό του συναισθήματος και της τεχνικής του καράφλα, θα παρατούσα την κιθάρα. Το έχω ξαναγράψει δεν διεκδικώ αναγνώριση ή άλλου είδους ''δάφνες'', για την διασκέδαση μου παίζω και για την ψυχική μου υγεία. Πολύ φιλικά.

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου