Προς το περιεχόμενο

Ήχοι Guitar Rig (software)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

όχι δεν γράφω απολύτως τίποτε κανονικά ή ακανόνιστα, ούτε αποκαλώ κανένα "μαλάκα"

 

ούτε "τη λέω" σε κανέναν

 

ΑΛΛΟΣ "την είπε"

 

το ότι γράφτηκαν αρκετά ποστς απο μένα και από ορισμένα άτομα που θέλησαν να με βοηθήσουν ΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΤΡΟΠΟ ΔΕΝ ΕΜΠΟΔΙΣΕ ΟΣΟΥΣ ΗΘΕΛΑΝ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΝ ΣΤΟ ΑΡΧΙΚΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΤΟΠΙΚ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 68
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

τότε ολόκληρο το φόρουμ να έχει ΕΝΑ thread και εκεί μέσα να γράφει ο καθένας οτι του έρθει...

 

sorry για τη γλώσσα που χρησιμοποιω αλλά αυτό το πράγμα συνέβη για δεύτερη φορά,δεν είναι δυνατόν να σπαταλώ χρόνο για να διαβάσω σε ένα thread που με ενδιαφέρει ,κάποιο post σχετικό με το αρχικό θέμα...

ήμαρτον δλδ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι δεν γράφω απολύτως τίποτε κανονικά ή ακανόνιστα' date=' ούτε αποκαλώ κανένα "μαλάκα"

 

ούτε "τη λέω" σε κανέναν

 

ΑΛΛΟΣ "την είπε"

 

το ότι γράφτηκαν αρκετά ποστς απο μένα και από ορισμένα άτομα που θέλησαν να με βοηθήσουν ΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΤΡΟΠΟ ΔΕΝ ΕΜΠΟΔΙΣΕ ΟΣΟΥΣ ΗΘΕΛΑΝ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΝ ΣΤΟ ΑΡΧΙΚΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΤΟΠΙΚ[/quote']

 

Μα καλά, κάνεις πλάκα; Δηλαδή πρέπει να φάω μισή ώρα να διαβάζω 4 σελίδες ΑΣΧΕΤΕΣ με το θέμα και να χάσω το ΕΝΑ σχετικό post μέσα στον ωκεανό; Όλα τα threads ξεφεύγουν πού και πού αλλά συνήθως κάποιος έχει τη λεπτότητα να προτείνει να ανοίξουν ένα ΑΛΛΟ thread και να το συζητήσουν εκεί. Όλοι θέλουμε να βοηθάμε και χαιρόμαστε να δίνουμε λύση στα προβλήματα που έχουν άλλα μέλη, αλλά για όνομα του θεού, δε μπορώ να πάω σε μια εκπομπή για προβλήματα εκσπερμάτισης και να τους πω ότι δεν καταλαβαίνω τα ανώτερα μαθηματικά και να απαιτώ να το συζητήσω εκεί πέρα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ας τα μεταφέρει (ή σβήσει) κάποιος συντονιστής

 

δεν μου αρέσει καθόλου να μου λένε με ύφος μπάτσου μάγκα πως "γ@μησα το τόπικ"

 

τέτοια γλώσσα ούτε χρησιμοποιώ, ούτε και ανέχομαι

 

υπάρχουν και άλλοι τρόποι να συζητάμε

 

κι αν κάποια ως ένα βαθμό (και ότι απόλυτα!) άσχετα ποστ στραβώνουν κάποιους, τα βρισίδια στραβώνουν κάποιους άλλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

gdevelek υπάρχει περίπτωση ακόμα κι όταν το τοπικ αυτο φτάσει 15 σελίδες να έχεις πει "κατάλαβα το λάθος μου;";;;

:-X

Ας επίστρέψουμε στο θέμα του τόπικ, έλεος.

 

ΥΓ. Μενέλαος είμαι μαζί σου. Λυπάμαι, με ενδιαφέρει και εμένα φοβερά το θέμα και όχι μόνο για το guitar rig αλλά και γενικότερα presets.. Θα επανέλθω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωρε φιλε μου, μηπως σου ξεφυγε κατι; ???

 

Η ημερομηνια της τελευταιας απαντησης μηπως;

 

Πανε ακριβως ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ. :P :P :P

 

ΜΗΠΩΣ ΑΡΓΗΣΕΣ ΛΙΓΟ; ;D ;D ;D

Πρώην VARTANIS 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

;D ;D ;D

 

Καλα εκανε παντως (προφανως ευσυνειδητα) γιατι ειναι ωραιο θεματακι και κριμα που "χαθηκε" ετσι  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωρε φιλε μου, μηπως σου ξεφυγε κατι; ???

 

Η ημερομηνια της τελευταιας απαντησης μηπως;

 

Πανε ακριβως ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ. :P :P :P

 

ΜΗΠΩΣ ΑΡΓΗΣΕΣ ΛΙΓΟ; ;D ;D ;D

Είναι σαν την "ωραία κοιμωμένη"...τώρα ξύπνησε!

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε πας καλα ρε Marathon?? ;D ;D ;D

 

(σου απαντω σε κατι που μου ειχες πει το Δεκεμβρη του 1976 αν θυμασαι..)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε πας καλα ρε Marathon?? ;D ;D ;D

 

(σου απαντω σε κατι που μου ειχες πει το Δεκεμβρη του 1976 αν θυμασαι..)

Μόνο ο Elavd (και το απίστευτο μνημονικό και αρχείο του) μπορεί να μας σώσει...που βαδίζουμε ως forum?

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου