Προς το περιεχόμενο

Ήχοι Guitar Rig (software)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 68
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Όντως...

 

Τέσπα, όσοι θέλετε ρίξτε μια ματιά σε ένα forum που εξειδικεύεται σε τέτοια θέματα (guitar VSTs, διάφορα presets που έχουν φτιάξει χρήστες, κλπ..)...

 

www.guitarampmodeling.com

 

Καλό ψάξιμο.. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωρε φιλε μου, μηπως σου ξεφυγε κατι; ???

 

Η ημερομηνια της τελευταιας απαντησης μηπως;

 

Πανε ακριβως ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ. :P :P :P

 

ΜΗΠΩΣ ΑΡΓΗΣΕΣ ΛΙΓΟ; ;D ;D ;D

 

Δεν έχετε άδικο αλλά έψαχνα για αυτο το θέμα να δω τι γίνεται και είδα ότι έχει παρεκτραπεί εντελώς. αν ανοίξω νέο θέμα δεν είναι νομίζω σωστό καθώ υπάρχει ήδη τέτοιο θέμα οπότε σκέφτηκα να συνεχίσουμε αυτή την φορά σωστά από εκεί που είχαμε μείνει. Απλά απάντησα στο παιδί γιατι τώρα μετά από 2 χρόνια έκατσα και είχα και υπομονή να διαβάσω όλες τις σελίδες και να δω ότι ουδέποτε δεν ειπε καν "οκ σόρρυ".

Anyway, νομίζω έχει ξανασυζητηθεί ότι σαφώς και δεν υπάρχει κανόνας που λεει μην απαντάτε σε θέματα που ειναι ανενεργά καιρό, είναι άτοπο καθώς τα presets πχ είναι ενεργά στην ζωή μας κάθε μέρα. χοχο.

Οπως και να χει ή κάποιος mod να σβήσει τις σελίδες 2-7 ή να ανοίξω νέο τοπικ αν είναι γιατι το θέμα ειναι κορυφέο και πήγε άδοξα.

;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά το θέμα των preset έχει ξανανοίξει και στο παρελθόν, αλλά δεν περπάτησε!

 

Τες πα ας κάνει κάποιος μια αρχή, αν και δεν νομίζω ότι θα παίξει και πολύ ανταπόκριση, αλλά τες πα...

 

Edit: Βασικά ένα σωστό που είπε ο μπος εδώ:

Πολύ καλή ιδέα.

Όμως επειδή μπορεί να δημιουργηθεί ένα θέμα όλόκληρο με νεκρά λινκς αν τα ανεβάσετε σε ξένο site με ημερομηνία λήξης, υπάρχει χώρος στο My Uploads αλλά και στα Downloads που κάνει την ίδια δουλειά.

είναι καλός λόγος για αποτυχία! Μάλλον μέσω attachement θα γίνει  ???

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα αν υπάρχει όρεξη για δουλειά τα dead links δεν θα σταθούν εμπόδιο, μπορεί να οριστεί κάποιος συντονιστής και με report να ενημερώνεται και να τα ανεβάζει πάλι(δεν έχουν και κανενα σοβαρό μέγεθος) Κάποιος με premium account στο rapidshare πχ θα ήταν μια καλή λύση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου