Προς το περιεχόμενο

πολλα πεταλακια ρε παιδι μου...


takis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 20
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Έκανα και γω μια βόλτα στη Θεσσαλονικη και ήθελε ο Τακης να ακουσει πεταλάκια...που να φανταστώ εγώ ότι μετα το τέλος του παιξίματος του Τάκη θα έφευγα με έντονους πονοκεφάλους και κατά 15% μειωμένη την ακοή μου !!! :lol:

 

από τις 4 μέχρι τις 8.30 δεν σταματησε να παίζει...ξέρετε σε τι εντάσεις...

 

ps - Mechmg και deadendmind είστε και σεις συνυπεύθυνοι στην μερική μου κώφωση !

www.intravenus.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

που να φανταστώ εγώ ότι μετα το τέλος του παιξίματος του Τάκη θα έφευγα με έντονους πονοκεφάλους και κατά 15% μειωμένη την ακοή μου !!! :lol:

 

από τις 4 μέχρι τις 8.30 δεν σταματησε να παίζει...ξέρετε σε τι εντάσεις...

 

 

Καλα ρε παιδια μια απορια..........ολοι σε μονοκατοικιες μενετε? Και αν οχι πως εχετε εκπαιδευσει τους γειτονες να μην αντιδρουν?

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς δεν κατάφερα να έρθω! Και βλέπω ότι έχασα πολύ πράγμα!!

 

Το route μου όμως ήταν εκεί και θα μου τα πεί όλα! :lol: :lol: :lol:

 

Καλα ρε παιδια μια απορια..........ολοι σε μονοκατοικιες μενετε? Και αν οχι πως εχετε εκπαιδευσει τους γειτονες να μην αντιδρουν?

 

Μη τη ψάχνεις ο Τάκης είναι ειδική περίπτωση!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

fenderiarh αν εβλεπες που μενω θα καταλαβαινες... :lol:

σημερα δεν μπορεσα να παιξω γιατι με πονουσε το ενα μου αυτι απο χθες και αναγκαστηκα μετα απο καιρο να βαλω τις custom ..ωτασπηδες μου..

 

αρχιζω και καταλαβαινω οτι και για σπιτι και για clubs εδω ελλαδα 20 βατ ειναι μια χαρα και με το παραπανω...αλλα αυτος ο germino ειναι τοσο κ@υλα που χαλαλι του τα 40 βατ...sorry ρε freedom... 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...αλλα αυτος ο germino ειναι τοσο κ@υλα που χαλαλι του τα 40 βατ...sorry ρε freedom... 8)

 

"Εεεεεεεεε ' date=' γεια σας...σας παιρνω απο Ελλάδα...τι? Που ειναι η Ελλάδα??? Τέλως παντων...θα ήθελα να κανω μια παραγγελία...2 ψυχεδελικά hot dogs, μια 3κιλη jazz πουτίγκα και έναν Germino με απ'ολα...τι? πως? Αν ειμαι σίγουρος οτι μου αρέσει η γευση του? Εχμμμμ...οχι...οχι ακριβώς...περιμένω να ανεβάσει κατι κλιπάκια...εχμμμ...οκ...θα πάρω αργότερα...ευχαριστώ..."[/i']

 

:wink:

Με λέγανε Freedom...

...τώρα με λένε...ΑpussyΑ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:lol: :lol: :lol:

αλλο λιγο υπομονη... 8)

 

aaa. nai kala pou mou to thimises...

 

:twisted: :twisted: :cry: :cry:

 

(sorry gia to greeklish alla den allazei se ellhnika kai variemai na kanw restart twra... ) :oops:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου