Προς το περιεχόμενο

Πρόταση για Μαγνήτες


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ θα σου έλεγα να δεις και τους Blackstar ID. Είναι εξαιρετικά ευέλικτοι και σίγουρα θα βρεις τον ήχο σου. Όταν αποφασίσεις αυτό που θες, πας στη λάμπα.

 

http://www.thomann.de/gr/blackstar_id30_tvp.htm

 

 

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

... και θα ηθελα να αλλαξω καπως τον ηχο μου, γι'αυτο και σκεφτηκα να αλλαξω μαγνητες. Ισως να μου πειτε: αν θες Petrucci, παρε petrucci signature.

 

Επίσης μην ξεχνάς οτι για να πιάσεις τον ήχο που ακούς στους δίσκους οποιουδήποτε κιθαρίστα δεν χρειάζεσαι μόνο μαγνήτες αλλά όλο τον εξοπλισμό του studio που έχουν...ενισχυτές, καμπίνες, μικρόφωνα, κομπρέσορες, επαγγελματίες ηχολήπτες να φτιάχνουν τον ήχο, κιάλλους κομπρέσορες, μίξη, mastering, ακόμα πιο πολλούς κομπρέσορες .... you get the idea που λέμε και στο studio του χωριού μου.

 

Ενισχυτή οπωσδήποτε να αλλάξεις και θα δεις μεγάλη διαφορά αλλά και πάλι μην φανταστείς οτι θα πιάσεις ακριβώς τον ήχο τους..

 

 

ΔΕΝ ΦΩΝΑΖΩ, ΣΦΗΝΩΣΕ ΕΝΑ ΣΟΥΣΑΜΙ ΤΟ ΚΑΠΣ ΛΟΚ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης μην ξεχνάς οτι για να πιάσεις τον ήχο που ακούς στους δίσκους οποιουδήποτε κιθαρίστα δεν χρειάζεσαι μόνο μαγνήτες αλλά όλο τον εξοπλισμό του studio που έχουν...ενισχυτές, καμπίνες, μικρόφωνα, κομπρέσορες, επαγγελματίες ηχολήπτες να φτιάχνουν τον ήχο, κιάλλους κομπρέσορες, μίξη, mastering, ακόμα πιο πολλούς κομπρέσορες .... you get the idea που λέμε και στο studio του χωριού μου.

 

Ενισχυτή οπωσδήποτε να αλλάξεις και θα δεις μεγάλη διαφορά αλλά και πάλι μην φανταστείς οτι θα πιάσεις ακριβώς τον ήχο τους..

 

 

+1000000

metal και φραπε!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν παίζεις σπίτι σου και θέλεις ο λαμπάτος να δώσει αυτά που περιμένεις πάρε 5 watt, τα 15 είναι υπερβολικά

Hot Dog .......................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν παίζεις σπίτι σου και θέλεις ο λαμπάτος να δώσει αυτά που περιμένεις πάρε 5 watt, τα 15 είναι υπερβολικά

 

Και να έχει και επιλογή να παίζει στο 1watt.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και να έχει και επιλογή να παίζει στο 1watt.

+1000. Παρε λαμπατο μικρο γιατι οτι αλλο παρεις θα το πουλησεις και θα ξανα...αγοραζεις...Ο blackstar ht5c που εχω δεν μπορω να τον ανοιξω στο σπιτι περα απο 2 αντε 3......

i love my stratogibsontele

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και να έχει και επιλογή να παίζει στο 1watt.

Όσα κεφαλάκια ή combo περασαν απ τα χερια μου ΛΑΜΠΑΤΑ...στο 1W ή στο 5 όταν ήταν 15αρι ήταν απλά ΑΙΣΧΡΑ σαν ΗΧΟΣ!!!  :-\

Απλά παίζεις.... :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου