Προς το περιεχόμενο

Προσοχή: Θέμα Ακατάλληλου Περιεχομένου


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 265
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
ρε παιδια βοηθηστε με και μένα λιγακι τον καινούργιο πως κανω upload εικόνες?

 

Ανοιγεις σε μια σελιδα την εικονα που θελεις' date='μονη της.Αν εχεις Mozilla πατα Ctrl+T για καινουρια καρτελα,μετα view image στην αντιστοιχη φωτο.Oσο εισαι στην 'απαντηση' του thread,πατας το κουμπι [img'] απο πανω.Κανεις copy-paste το Link οπου βρισκεται η φωτο,και μετα ξαναπατας το [/img].Πατας υποβολη και εισαι οκ.Εεεεεεεεελα,φρεσκο φρεσκο,να σπαρταραει! :lol: :lol: [/b]

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είμαι ηδη συνδεδεμένος στα forum και πατάω να δώ τα pm μου και μ λέει πως πρεπει να είμαι μέλος... κι οταν πατάω login μ λέει λαθοσ κοδικόσ μόνο π ο κωδικός που βάζω είναι σωστός...

earn to swim......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το mail με τον κωδικό που σου εστάλη όταν γράφτηκες μέλος το έχεις; Κάνε copy-paste και το user name και το password απο εκεί και εννοείται οτι πρέπει να αντιγράψεις και τον αριθμό που σου βγάζει κάτω από το πλαίσιο που βάζεις το password σου. Αυτός ο αριθμός αλλάζει κάθε φορά που κάνεις login.

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου