Προς το περιεχόμενο

Ioannis Anastassakis - Weird Thing


ioannisanastassakis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαιρετω τους φιλους συνφορουμίτες!

Ελπίζω να βρειτε ενδιαφέρον στο το παρακάτω track - ονομάζεται Weird Thing,

απο το instrumental CD μου με τίτλο "Orbital Attempt"

 

 

Φιλικά,

            Γιάννης


Ιωάννης Αναστασάκης - www.ioannis.org

Contact Email: [email protected]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς να είμαι ειδικός το παίξιμο της κιθάρας σου μου ακούγεται αριστοτεχνικό. Από κει και πέρα το κομμάτι στα δικά μου αυτιά τουλάχιστο πάσχει από αυτή ακριβώς την παικτική αρτιότητα. Ακούγεται περισσότερο σαν μία μεγάλη και επιτυχημένη άσκηση ικανότητας παρά σαν ένα μουσικό κομμάτι.

Αν επιτρέπεις θα πω και τη γνώμη μου για το βίντεο. Θα προτιμούσα να βλέπω τον κιθαρίστα ή την μπάντα του να παίζει παρά φωτογραφίες του καλλιτέχνη που ποζάρει με τις κιθάρες και τους ενισχυτές του.

 

ο χρόνος αρκετός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς να είμαι ειδικός το παίξιμο της κιθάρας σου μου ακούγεται αριστοτεχνικό.

Και ειναι. Γενικα αψογος. Εχω το "Suspension of Disbelief" του 2007. image.gif

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tο παίξιμο της κιθάρας σου μου ακούγεται ειναι αριστοτεχνικό. Από κει και πέρα το κομμάτι στα δικά μου αυτιά τουλάχιστο πάσχει από αυτή ακριβώς την παικτική αρτιότητα. Ακούγεται περισσότερο σαν μία άσκηση ικανότητας παρά σαν ένα μουσικό κομμάτι.

Επαυξανω τα του atreu73.

Ενα μεγαλο μπραβο στο παιξιμο σου.

Kαι το μικροφωνο της Barbie μια χαρα ηχογραφει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς να είμαι ειδικός το παίξιμο της κιθάρας σου μου ακούγεται αριστοτεχνικό. Από κει και πέρα το κομμάτι στα δικά μου αυτιά τουλάχιστο πάσχει από αυτή ακριβώς την παικτική αρτιότητα. Ακούγεται περισσότερο σαν μία μεγάλη και επιτυχημένη άσκηση ικανότητας παρά σαν ένα μουσικό κομμάτι.

Αν επιτρέπεις θα πω και τη γνώμη μου για το βίντεο. Θα προτιμούσα να βλέπω τον κιθαρίστα ή την μπάντα του να παίζει παρά φωτογραφίες του καλλιτέχνη που ποζάρει με τις κιθάρες και τους ενισχυτές του.

Καλησπερα!

Για το intro του κομματιου, θα συμφωνησω κ εγω - αρχικα οντως ξεκινησε ως "ασκηση" για sweeping!

Νομιζω ομως οτι μετα , ειδικα στο πολυ μεγαλο Latin/Al-di-Meola influenced σημειο, αυτο αλλαζει...

Τωρα για το βιντεο...ηταν απλα θεμα budget - επρεπε να διαλεξω καποιο κομματι να κανω κανονικο videoclip , και διαλεξα ενα αλλο!  Θα το ποσταρω συντομα! ;D

 

Φιλικά,

            Γιάννης


Ιωάννης Αναστασάκης

Email: [email protected]

Youtube Channel        - http://www.youtube.com/user/IoannisAnastassakis

Official WWW Site      - http://www.ioannis.org

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου