Προς το περιεχόμενο

Kλαψιαρικα μωρα!


exarhos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδες πηρα το παραπανω wah original 70's και ειναι οτι καλυτερο

εχω ακουσει απο wah μαζι με ενα rmc. waaahhhkkkaaa

δεν μπορεσα να βρω τοπικ με wah προσθεστε τις δικες σας αποψεις γενικα για προτιμησεις σε wah

www.myspace.com/costaexarhos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

¶λλαξε τον τίτλο τότε, σε κάτι ποιο γενικό :wink:

 

Δική μου επιλογή: Budda Budwah. Το πιο 'μουσικό' που έχω ακούσει, με μόνο πρόβλημα το μάλλον 'στενό' sweep.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καλυτερο που εχω ακουσει ειναι αυτο που εχει πανω της η Tonelab (η μαλλον ΑΥΤΑ που εχει πανω της μια και εχει δυο διαφορετικα) ρυθμιζονται ακομα και στην τελευταια παραμετρο οποτε ουσιαστικα κανεις οτι θες & ειναι τα μονα που εχω ακουσει με ΜΗΔΕΝΙΚΟ "ξυσιμο" (μια και φυσικα και αυτο το ρυθμιζεις) τελος εχουν εκπληκτικη αισθηση στο ποδι.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως μια χαρα ειμαι με το DOD FX-17 wah/volume που αγορασα απο τον exarxo για 20 euro. Δεν ειναι παραδοσιακο και γι'αυτο μ'αρεσει! Μαλλον περισσοτερο θυμιζει φιλτρο απο synth ο ηχος του. Μετα απο το 'service' που του εκανα ειναι και φαινεται αψογο. Αυτά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μαγιονέζε (!!!) έχω ακριβώς το ίδιο!!! Όντως πολύ καλό πετάλι, άσε που είναι και σκυλί/τούβλο! Μπορώ άνετα να το πετάξω και στον ντράμερ αλλά και στον κιθαρίστα χωρίς φόβο (για το πετάλι)...

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου