Προς το περιεχόμενο

τελικα ολοι τα ιδια προβληματα εχουμε


Προτεινόμενες αναρτήσεις

έ, όχι και όλοι, του άλλου του κάνει δώρο η γυναίκα του λέει, καθε τρεις και λίγο μιά καινούργια κιθάρα! Που τις βρίσκουν τέτοιες γυναίκες;;;;

Hot Dog .......................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έ, όχι και όλοι, του άλλου του κάνει δώρο η γυναίκα του λέει, καθε τρεις και λίγο μιά καινούργια κιθάρα! Που τις βρίσκουν τέτοιες γυναίκες;;;;

 

Τις δημιουργείς  ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...και συμπληρώνει, αφοπλιστικά:

 

so definitely not overkill in my mind..

 

θεούλης ο τύπος

 

Αν συγκρίνεις με τον μέσο όρο εκεί, δεν τον ξέρω αλλά τον φαντάζομαι, μπορεί όντως να μην είναι και πολλές.

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλά εξαρτώνται από τη γυναίκα του, αν έχει π.χ. 75 ζευγάρια παπούτσια ή 23 τσάντες, δεν έχει δικαίωμα δια να ομιλεί, αν όμως είναι η Φωνή του Ορθολογισμού στα έξοδά της, ο τύπος έχει λερωμένη τη φωλιά του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως δεν έχω πρόβλημα με τη γυναίκα μου. Θέλει λέει του χρόνου να μου πάρει μία Gibson Les Paul ( δεν ξέρει ακόμα πόσο κάνουν....)

 

Φέτος με διάφορες δικαιολογίες (!χαχαχαχ)   πήρα 3 ή 4 κιθάρες σε εξαιρετικές τιμές όλες ( συζυγικές τιμές όχι τιμές αγοράς)!!!

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου