Προς το περιεχόμενο

Τερμα η Peavey για Ευρωπη?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προχτες εμαθα τα 'δυσαρεστα' νεα...

 

ΕΚΛΕΙΣΕ η Peavey της Αγγλιας , οποτε τερμα η Peavey για την Ευρωπη.

Υπαρχει η υποψια οτι θα την αναλαβει αλλη εταιρεια...

 

Ειδωμεν!!!

 

Παντως οι λατρεις των γνωστων ενισχυτων θα δυνοπαθησουν τωρα για να αποκτησουν ενα κομματι...

'Αληθεια???'

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει η υποψια οτι θα την αναλαβει αλλη εταιρεια

 

Σωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωπα.... ;D ;D

 

Για να σοβαρευτουμε  και για να καταλαβαινουμε και τι διαβαζουμε

 

http://www.mi-pro.co.uk/news/read/peavey-to-close-uk-distribution/019155

 

Europe is a key market for us,” commented European MD, Clive Roberts: “The company has been looking closely at the structure of its European operation and what the best fit will be for the business moving forward. Our organisation needs to become more efficient and improve the allocation of international resources, especially if we are to continue the mantra and market niche that Hartley Peavey set in place; providing quality gear at a fair price.”

 

More details of the restructure will be announced in the next few months.

 

 

http://www.audioprointernational.com/news/read/peavey-closing-uk-distribution-centre-as-part-of-global-restructure/07362

 

 

"It is intended that these changes will improve the international supply chain and the sharing of global resources, bringing manufacturing and international customers closer together. A reduction of complexity in operations will take place over the forthcoming months and will result in a more competitive international market accelerating growth for Peavey and its brands. Peavey are confident that this approach will be a significant benefit to its dealers and customers."

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωπα.... ;D ;D

 

Για να σοβαρευτουμε  και για να καταλαβαινουμε και τι διαβαζουμε

 

http://www.mi-pro.co.uk/news/read/peavey-to-close-uk-distribution/019155

 

 

http://www.audioprointernational.com/news/read/peavey-closing-uk-distribution-centre-as-part-of-global-restructure/07362

 

 

 

Εσυ οτι διαβαζεις παντα τα πιστευεις? Απο πλευρας μαρκετινγκ και μονο μια εταιρεια δεν πιστευω οτι θα παραδεχοταν ΕΥΚΟΛΑ οτι 'βαρεσαμε πιστολια' !!!

 

Εγω λεω απλα οτι μου ειπε και πωλητης του Musicstore... Και γι αυτο το λογο αλλωστε το Musicstore ΔΕΝ εχει Peavey (εχει οτι υπαρχει σε στοκ δλδ).

'Αληθεια???'

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Φίλε μου οι αστήρικτες θεωρίες όχι εδώ. Σου το έχω ξαναπεί και στο παρελθόν.

 

Αν θελεις να ερμηνεύεις ότι διαβάζεις ή ακούς απο την "πιάτσα" με τον τρόπο σου, μια χαρά κάνεις. Αλλά κράτα το για σένα.

 

Εδω προτιμούμε την επίσημη θέση την εταιρίας που είναι και η αρμόδια για το τι σκοπεύει να κάνει στην αγορά που θέλει να απευθύνεται. Δηλαδή το κοινό σας όφελος στη συγκεκριμένη περίπτωση. Εσύ "αγαπάς" Peavey και θελεις να μπορείς να αγοράσεις και εκείνοι σίγουρα θέλουν να πουλάνε.

 

Αν προκύψει κάτι που θα στηρίξει τη θεωρία σου απο επίσημες πηγές, το ξανασυζητάμε.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου οι αστήρικτες θεωρίες όχι εδώ. Σου το έχω ξαναπεί και στο παρελθόν.

 

Αν θελεις να ερμηνεύεις ότι διαβάζεις ή ακούς απο την "πιάτσα" με τον τρόπο σου, μια χαρά κάνεις. Αλλά κράτα το για σένα.

 

Εδω προτιμούμε την επίσημη θέση την εταιρίας που είναι και η αρμόδια για το τι σκοπεύει να κάνει στην αγορά που θέλει να απευθύνεται. Δηλαδή το κοινό σας όφελος στη συγκεκριμένη περίπτωση. Εσύ "αγαπάς" Peavey και θελεις να μπορείς να αγοράσεις και εκείνοι σίγουρα θέλουν να πουλάνε.

 

Αν προκύψει κάτι που θα στηρίξει τη θεωρία σου απο επίσημες πηγές, το ξανασυζητάμε.

 

Εγω δεν ειχα καμια προθεση να εναντιωθω στην αποψη του φιλου απο πανω.

Απλα απαντησα στα λεγομενα του σε πιο γενικευμενο επιπεδο...

 

Απο κει και υστερα εγω απλα ανεφερα κατι που 'ακουστηκε' για μια μεγαλη εταιρεια χωρις να το ψαξω ιδιαιτερα και χωρις να εχω καμια διαθεση για 'ραδιο αρβυλιες'. Απλα ανεφερα κατι και απο κει και υστερα 'συζητηση να γινεται' (γι'αυτο υπαρχουν αλλωστε τα φορουμ) , ωστε να διορθωνε καποιος τυχον λαθη η να επισημαινε κατι πιο εγκυρο.

 

Απλη αναφορα - απορια ηταν για να 'ψαχτουν' οι ομοιοπαθεις - λατρεις της αναφερομενης εταιρειας...

'Αληθεια???'

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο κει και υστερα εγω απλα ανεφερα κατι που 'ακουστηκε' για μια μεγαλη εταιρεια χωρις να το ψαξω ιδιαιτερα...

 

Μα, αυτό, ακριβώς, σου γράφει ο αντμιν, ότι θέλει να αποφύγει.

 

Φίλε μου οι αστήρικτες θεωρίες όχι εδώ. Σου το έχω ξαναπεί και στο παρελθόν.

 

Αν θελεις να ερμηνεύεις ότι διαβάζεις ή ακούς απο την "πιάτσα" με τον τρόπο σου, μια χαρά κάνεις. Αλλά κράτα το για σένα.

 

Εδω προτιμούμε την επίσημη θέση την εταιρίας που είναι και η αρμόδια για το τι σκοπεύει να κάνει στην αγορά που θέλει να απευθύνεται. Δηλαδή το κοινό σας όφελος στη συγκεκριμένη περίπτωση. Εσύ "αγαπάς" Peavey και θελεις να μπορείς να αγοράσεις και εκείνοι σίγουρα θέλουν να πουλάνε.

 

Αν προκύψει κάτι που θα στηρίξει τη θεωρία σου απο επίσημες πηγές, το ξανασυζητάμε.

 

δεν είναι κάτι δύσκολο, για να το καταλάβεις και ούτε αφήνει και περιθώρια για "συζητήσεις"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ω ιμέ και τρεις Αλή τι θα γενούμε άραγενες χωρίς τη Μπίβι και αν Ω μη γένετω ακολουθήσει η Φένδερε, μην έρθει και η Γύπσονε από δίπλα, τι θα γενούμε ?

Μήπως θα πρέπει να παίζουμε με τπτ κινεζιές απευθείας απ τη Κίνα?

Δεν θα το αντέξουν τα δαχτυλάκια μου, θα αποθάνω λαίμαι  ;D ;D ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλυτερα τερμα γιατι σαν επιθετικος δεν ελεγε και πολλα

;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

Τώρα θα είναι "καλώς τα τα παιδιά 3-0"! ;D ;D ;D ;D

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα εκλεισε ? Μην μου αρχισετε τα κομπλεξικα. Βαριεμαι να διαβασω ολο το κατεβατο απο τα σαιτ που βαλατε. Αμα θελει καποιος να μου πει , ας μου πει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου