Προς το περιεχόμενο

Blues rock με βιολί


magna

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόνο που δεν έδεσε καλά στις συνεργασίες με τους Jefferson κλπ. :-X

 

Θα συμφωνήσω μάλλον...Στους  δίσκους  των Airplane που μου άρεσαν πιο πολύ δεν έπαιζε.Οι Starship δε μου άρεσαν ποτέ.Με τους Hot Tuna ήταν καλό το πάντρεμα και Jerry Garcia κλπ.

Ποιός σκότωσε τον Tesla?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εν Ελλάδι επίσης οι closer και οι Κάθοδος των Μυρίων.

Θα μπορούσα να αναφέρω και τους Guts pie earshot, γερμανοί αν δεν κανω λάθος, αλλά με τσέλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα συμφωνήσω μάλλον...Στους  δίσκους  των Airplane που μου άρεσαν πιο πολύ δεν έπαιζε.Οι Starship δε μου άρεσαν ποτέ.Με τους Hot Tuna ήταν καλό το πάντρεμα και Jerry Garcia κλπ.

Μην τα ρίχνουμε και όλα σ' αυτόν. Οι δίσκοι των Airplane (και περί αυτών) στους οποίους συμμετείχε πλην του "ΒΑΡΩΝΟΥ" ήταν όλοι αδύναμοι συνθετικά, δεν έπαιξε κι' αυτός κάτι που να τους κάνει ενδιαφέροντες.

Οι Hot tuna στερούντο τραγουδιστή, ενώ οι Starship ήταν άλλο πράγμα - προσωπικά μ' αρέσουν, αλλά αυτό δεν οφείλεται στον Papa. :D

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην τα ρίχνουμε και όλα σ' αυτόν. Οι δίσκοι των Airplane (και περί αυτών) στους οποίους συμμετείχε πλην του "ΒΑΡΩΝΟΥ" ήταν όλοι αδύναμοι συνθετικά, δεν έπαιξε κι' αυτός κάτι που να τους κάνει ενδιαφέροντες.

Οι Hot tuna στερούντο τραγουδιστή, ενώ οι Starship ήταν άλλο πράγμα - προσωπικά μ' αρέσουν, αλλά αυτό δεν οφείλεται στον Papa. :D

 

Δεν ρίχνω τίποτα σ'αυτόν.Ήταν θέμα συγκυριών.Αν έπαιζε στα blues των Airplane θα φύσαγε! :)

Ποιός σκότωσε τον Tesla?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εν Ελλάδι επίσης οι closer και οι Κάθοδος των Μυρίων.

Θα μπορούσα να αναφέρω και τους Guts pie earshot, γερμανοί αν δεν κανω λάθος, αλλά με τσέλο.

Σωστος!!Τι απεγιναν η καθοδος ειχαν κανει καλη γκελα τοτε .

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου