Προς το περιεχόμενο

Μαμά θέλω πολύ βαρύ distortion!!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 212
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

παντως επειδη το θεμα πηγε στους metallica..εχω να προτεινω:http://www.damagecontrolusa.com/

 

to demonizer ειδικα μου κανε εντυπωση..εχει και clips.. :idea:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και δεν είναι του γούστου μου η λάμπα ακούγεται πάντως και αυτό είναι καλό :D :D :D

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια για κοιταξτε αυτο: www.digitech.com/products/Black13/Black_13Demo.htm ειναι το πεταλι του Scott Ian-Anthrax.Λεει πολλα.Εγω μια φορα το βαλα στο ματι.Enjoy :twisted:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλό είναι αλλά δεν παύει να είναι emulation πετάλι. Για να βγάλεις τον συγκεκριμένο ήχο 1 χαρά δουλειά κάνεις, αλλά αν θες να πειραματιστείς και να βγάλεις βαρύ ήχο μόνος σου δεν ξέρω αν από 1 σημείο και μετά θα έχει κάτι να πει.

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οντως αλλα 1.δεν ειναι και πανακριβο και 2.θα δειξει αν δινει περιθωρια. Για να βγαλει κανεις δικο του και καλο ηχο δυστυχως θελει λεφτα και καποιον πεπειραμενο απο πισω. :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και κάμποσο ψάξιμο σπίτι θα έλεγα με πεταλάκια. Δεν χρειάζεται να καταξοδευτείς. Μερικά βασικά ( ακόμα και φθηνά να είναι) για να καταλάβει κάποιος πως να δημιουργεί αλυσίδα εφέ και πως αυτά επιδρούν στον ήχο και πως θα μεταβληθεί αν αλλάξει την σειρά τους κ.ο.κ! :wink:

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειμαι και γω απο αυτους που συμφωνουν με τον superfunk...by the way διαβασα 19 σελιδες ποστ τωρα γιατι ειχα καιρο να μπω και εριξα πολυ γελιο σε καποιες φασεις...εχω μια ιδεα μαγκες...να στειλουμε αυτο το ''μυθο'' στους mythbusters...σιγουρα θα βρουν την ακρη αυτοι... :lol: :lol: :lol:

 

myth busted :D

I am Calm like a bomb

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου