Προς το περιεχόμενο

Βάση για πολλές κιθάρες συμπ. ακουστικής


RayDTutto

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φιλε μου μολις αγορασα μια τετοια βαση για 5 κιθαρες 38 ευρω μεσο ιντερνετ απο νακα.θελει παραγγελια και ειναι πιο φθηνη μεσω ιντερνετ. Ειναι αρκετα στιβαρη . Νομιζω ειναι της stag αλλα δεν ειμαι σιγουρος. Παντος επειδη εχω μια taylor ακουστηκη που ειναι λιγο πιο χοντρουλα απο την ακουστικη μου την yamaha, νομιζω μου εχει φαει μια θεση. Τωρα αν βαλεις 4 ηλεκτρικες και μια ακουστικη θα ειναι κομπλε αλλα με δυο ακουστικες χανεις μια θεση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την είδα αυτή και τη σκεφτόμουν.

Πώς σου φαίνεται; Κρατάει; Ή υπάρχει κίνδυνος να τις μαζεύουμε από το πάτωμα μια μέρα;

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου μολις αγορασα μια τετοια βαση για 5 κιθαρες 38 ευρω μεσο ιντερνετ απο νακα.θελει παραγγελια και ειναι πιο φθηνη μεσω ιντερνετ. Ειναι αρκετα στιβαρη . Νομιζω ειναι της stag αλλα δεν ειμαι σιγουρος. Παντος επειδη εχω μια taylor ακουστηκη που ειναι λιγο πιο χοντρουλα απο την ακουστικη μου την yamaha, νομιζω μου εχει φαει μια θεση. Τωρα αν βαλεις 4 ηλεκτρικες και μια ακουστικη θα ειναι κομπλε αλλα με δυο ακουστικες χανεις μια θεση

 

Αν βαλεις αυτες τις 2 ακουστικες στις ακρες αριστερα δεξια και...την τερμα δεξια (θεση 5)με τις χορδες προς τα "εξω" νομιζω τις χωρας..απλα οταν τις κοιτας η Νο5 θα σου εχει γυρισμενη πλατη!!!!  :P

 

απο την αλλη εχει και τα καλα του αυτο...Η Νο5 ακουστικη δε θα κινδυνευει τοσο πολυ να γινει αποθηκευτικος χωρος για καραμελες HALS χαρτακια MARVEL μικροπαιχνιδακια και TΥΡΙ Babybell αν εχεις μικρο παιδι στο σπιτι!!!

"The Tone Is In The Gear.....The Skill Is In The Hands"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν βαλεις αυτες τις 2 ακουστικες στις ακρες αριστερα δεξια και...την τερμα δεξια (θεση 5)με τις χορδες προς τα "εξω" νομιζω τις χωρας..απλα οταν τις κοιτας η Νο5 θα σου εχει γυρισμενη πλατη!!!!  :P

 

απο την αλλη εχει και τα καλα του αυτο...δε θα κινδυνευει τοσο πολυ να γινει αποθηκευτικος χωρος για καραμελες HALS χαρτακια MARVEL μικροπαιχνιδακια και TΥΡΙ Babybell αν εχεις μικρο παιδι στο σπιτι!!!

 

 

xaxaxaaxa σωστό και αυτό!!! Μπορεί και να έχεις και δίκιο. απλά έχω δυο ακουστικές και μια ηλεκτρική και δεν μπορώ να το δοκιμάσω  ;D . Πάντως είναι αρκετά στιβαρή. Έχουν κάνει καλή δουλειά οι τύποι. στην συστήνω ανεπιφύλακτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου