Προς το περιεχόμενο

Γιατί όχι Reaper;


panorios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πριν λίγες μέρες το κατέβασα επειδή έψαχνα κάτι για midi αν και τελικά δε με βόλεψε και όπως λέει με το που το ανοίγεις το πρόγραμμα δεν είναι δωρεάν. Το κόστος είναι 60$ αφού περάσουν οι 60 μέρες δοκιμής που σου επιτρέπουν. Απλά οι άνθρωποι βασίζονται στο φιλότιμο και όχι στο νόμο. Όπως είπε και ο trolley ανταμείβεις αυτούς που στραβώθηκαν για να το φτιάξουν... αν θες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 21
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Πριν λίγες μέρες το κατέβασα επειδή έψαχνα κάτι για midi αν και τελικά δε με βόλεψε και όπως λέει με το που το ανοίγεις το πρόγραμμα δεν είναι δωρεάν. Το κόστος είναι 60$ αφού περάσουν οι 60 μέρες δοκιμής που σου επιτρέπουν. Απλά οι άνθρωποι βασίζονται στο φιλότιμο και όχι στο νόμο. Όπως είπε και ο trolley ανταμείβεις αυτούς που στραβώθηκαν για να το φτιάξουν... αν θες.

 

Ακριβώς ,έχουν κάνει πολύ δουλειά και τα 60$ είναι πολύ λίγα. Το γεγονός ότι μπορείς να το τρέχεις σε όλα σου τα μηχανήματα και ότι έχεις συμβατότητα με όλους ,αφού μπορούν να το κατεβάσουν δωρεάν σε ένα λεπτό ,το κάνει κατά την γνώμη μου ιδανικό.

 

Αυτό που δεν γνωρίζω είναι, πώς συμπεριφέρεται στα χέρια ενός απαιτητικού χρήστη ,που θα τρέχει πολλά plugins, πολλά automations και γενικά πράγματα που εγώ δεν κάνω αφού δεν γνωρίζω καν την ύπαρξή τους .

Με λίγα λόγια δεν ξέρω τι να κάνω για να το κρεμάσω  ;D

 

Θα ήταν πολύ χρήσιμο κάποιος που γνωρίζει να δοκίμαζε ένα βαρύ πρότζεκτ και να μας πει την άποψή του .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου