Προς το περιεχόμενο

Ebay Auto bidding


elavd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παλιότερα είχα χρησιμοποιήσει επτυχώς το buyertools reminder για να κανω αυτόματα bidding στο ebay.

 

Τελευταία το ξανακατέβασα και ενώ μπορώ να κάνω απλό bid, δε λειτουργει σωστά το autobidding, με αποτέλεσμα να χάσω δυστυχώς μια πολύ ενδιαφέρουσα δημοπρασία.

 

Έχει κανείς να μου προτείνει κάποιο άλλο καλό πρόγραμμα για αυτή τη δουλειά?

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://gixen.com/

 

Δέν χρειάζεται να κατεβάσεις τίποτε, ούτε να κάνεις register. Το έχω χρησιμοποιήσει 3 φορές για sniping (επιτυχώς 8) ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παλιά είχα χρησιμοποιήσει κάποιο sniper...δούλευε σωστά,απλά κράταγε ένα πολύ μικρό ποσό του αποτελέσματος της δημοπρασίας,κάτι τέτοιο...

Μα καθόλου δεν αγαπάς τους ανθρώπους ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://gixen.com/

 

Δέν χρειάζεται να κατεβάσεις τίποτε' date=' ούτε να κάνεις register. Το έχω χρησιμοποιήσει 3 φορές για sniping (επιτυχώς 8) ).[/quote']

 

Σε αυτό το πρόγραμμα μπορείς να του δώσεις το max ποσό το οποίο είσαι διατεθιμένος να δώσεις και αυτό να κάνει bid στην χαμηλότερη δυνατή τιμή?

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αποδεδειγμένα ένα στα 10 ebay account hijacks γίνονται μέσα από προγράμματα όπως το gixen...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αποδεδειγμένα ένα στα 10 ebay account hijacks γίνονται μέσα από προγράμματα όπως το gixen...

ΩΧΧΧΧΧΧΧ και το δοκίμασα....

 

Κάτσε να αλλάξω password!!

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου