Προς το περιεχόμενο

βοηθεια με complete 6


miltiadis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μαγκες πραγματικα σας ευχαριστω ολους απο τα βαθη της καρδιας μου για τον κοπο που κανατε να απαντησετε....θα δοκιμασω τα παντα και θα ενημερωσω για το αποτελεσμα....

πραγματικα ειμαι υποχρεος...να στε ολοι καλα.... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

λοιπον μαγκες καταρχας ευχαριστω απαντες για την βοηθεια σας....δοκιμασα και το power hub και αλλο καλλωδιο usb χωρις καμμια τυχη....τους εστειλα μεηλ και μου απαντησανε σε 10 λεπτα!!!1 σε αυτο τους παραδεχομαι....μου εστειλαν αυτο το λινκ για να κατεβασω καινουργιους drivers......οσοι εχετε προβλημα κατεβαστε το.......... οποιος δεν μπορει ας μου στειλει μεηλ να του στειλω τους drivers....

 

The following driver should fix the issue:

http://we.tl/t4JcVQujDv

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ, κι εμεις ευχαριστουμε!

 

Οταν εγκαταστησεις τους driver πες αποτελεσματα.

 

Μακαρι να διορθωθει η κατασταση.

 

(πρεπει να κανεις απεγκατασταση τους παλιους και μετα να κανεις αυτους install?)

MUSIC IS MAGIC

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο δεν το ξερω...υποθετω πως ναι....το βραδυ θα το κανω και θα ενημερωσω....ειναι καινουργιοι drivers...καταλαβαν οτι ειχε ασυμβατοτητα η καρτα και εφτιαξαν καινουργιους....μακαρι να λυθει το θεμα για

τι η καρτα ηχογραφει εκπληκτικα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανανε δουλεια οι drivers....οποιον ξερετε και εχει θεμα μπορει να του το λυσει τελικα....επιτελους  ρε παιδια λυθηκε ενα προβλημα που με ταλαιπωρησε αρκετα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανανε δουλεια οι drivers....οποιον ξερετε και εχει θεμα μπορει να του το λυσει τελικα....επιτελους  ρε παιδια λυθηκε ενα προβλημα που με ταλαιπωρησε αρκετα...

 

Εξαιρετικό νέο!!! Ευχαριστούμε πολύ για το link, την όλη πληροφόρηση και βοήθεια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηγα τωρα να ανοιξω το λινκ και εχουν κατεβασει τους drivers.

 

Καπου επισημα δεν τους εχουν βγαλει;;;

Αρκουνται να στελνουν στον καθενα ενα λινκ;

 

Ειναι σημαντικο ζητημα, θελω κι εγω να μπορω να δουλευω την καρτα χωρις κλικς και ποπς.

MUSIC IS MAGIC

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανέβασα ξανά το αρχείο, μην ανησυχείς ;)

 

http://www51.zippyshare.com/v/543y5AfZ/file.html

 

(δεν ξέρω γιατί το εμφανίζει έτσι εδώ, απλά πάτα το download)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου