Προς το περιεχόμενο

Cos_dr - "Shadow of the Beast"


cos_dr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ωραιο και προσεγμενο κομματι ,εχεις κανει μπροοδο στο παραγκογκι γλεπω...... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 34
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εκτός απ' το κομμάτι και τον μπάτμαν μου άρεσε η βόλτα στο δάσος. Κάπου ακούγεται το τρίτονο "σι-φα";

 

 

 

 

ο χρόνος αρκετός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαιρομαι που εγκρίνεται το αποτέλεσμα παραγωγικά .

Σας ευχαριστώ!

 

Ωραιο και προσεγμενο κομματι ,εχεις κανει μπροοδο στο παραγκογκι γλεπω...... ;D

 

Χαιρομαι που σου αρεσει παραγωγικά και εσενα Μr Superfunk, αυτό σημαινει οτι ειμαι σε καλο δρόμο. Πιστευω οτι με βοηθανε και τα νεα μου ηχεία πλέον γιατι ακουω πολυ καλύτερα κατα τη διαδικασία.

 

 

Να δουμε και τον Darth Vader  ;D

 

Σκεφτομουν για Σαμουράι στο επόμενο, αλλα δεν είναι ασχημη ιδέα. λολ

 

 

. Κάπου ακούγεται το τρίτονο "σι-φα";

 

 

 

Οχι. Απο ντο δίεση ειναι το κομμάτι και κατα τη διαρκεια δεν εχει μεσα τις επιμαχες νοτες ουτε καν το αντιστοιχο διαστημα εστω και με αλλη τονικότητα. Ειμαι καθαρός  ;D ;D ;D Ρωτα και την Αντονέλλα χαχαχχαχα

 

η μουσικη ειναι υπνωτιστικη, γεματη ακατανοητους ψιθυρους, επισης στο βιντεο ειδα επανειλημμενα αναποδη πενταλφα…  και απο  αλλους και καλα αθωους συμβολισμους, εβγαλα το συμπερασμα οτι ο Cos_dr ειναι  εχθρος του Χριστού

 

Τα φαινομενα απατούν. Το βιντεο clip εχει χιουμοριστική-σατυρική πρόθεση και οι επιλογες των ηχων ειναι τυχαίες, λογω των μοναχών που απο εκει ξεκινησα, παιζοντας με τα sample και βγαζοντας την μελωδια τους, εχτισα μετα τα υπόλοιπα, οπως ειπε και ο foxxx με πηγε προς enigma η φάση και τα άφησα να με πηγαίνει εκει.

Ειμαι φιλος του Χριστου σαν φιλοσοφία και διδασκαλια εκτός του δόγματος και.............. το ξέρει και ο ίδιος ο Χριστός γιατι συνομιλούμε συχνά. Τυγχάνει και θαυμαστής της εν γένει δουλειάς μου στη μουσική.  :P

 

 

....o Χριστός και η Παναγιά !!

 

Αφορισμος και καψιμο με συνοπτικές διαδικασίες φίλε.

 

 

 

 

 

 

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αντίθετο μάλιστα.

 

Δημιουργία νέων τάσεων στην παραγωγή, στην αρμονία σε νεοκαθολικισμό και διάψευση των αξιών.

 

Φωτιά,στάχτη και μπέρμπερι !!!

 

Εύγε φίλε μου...είσαι για μένα πλέον προγκρεσιβίστας.

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το προηγουμενο που εγραψα ηταν μια σαχλαμαρα που μουρθε πριν παω για υπνο… δεν ειμαι και πολυ θρησκος:P δεν βρηκα τιποτα να πω για την παραγωγη, ειμαι πολυ πισω ακομα , το κομματι το ακουσα ευχαριστα δυο φορες αλλα δεν μου εμεινε τιποτα............. ισως ειναι ωρα να κατεβασεις την στρατοκαστερ  απο την ντουλαπα που την εχεις, και να δοκιμασεις κατι μπροστα απο τα synth… μια μελωδια που να ειναι πιο συγκεκριμενη, με καλυτερη αρθρωση για να ξεχωρισει περισσοτερο με το background απο το πνευστο που εβαλες εδω… η κιθαρα θα το πετυχει καλυτερα αυτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου καλέ Cos_Dr με συγκίνηση στα μάτια σου αναγγέλλω την μεγαλύτερη fan σου Ελένη Λουκά........βοήθεια μας ....προοοοσφφφχχχχοοομμμμεεεεν  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι το καλύτερό μου το είδος, αλλά σε συνδυασμό και με το οβίνδεο και τις ανωριμότητες του ήρωος Coz Δρρρρρρρρ μπάταμαν, συμφωνώ και επαυξάνω.

 Συνέχισε σύντροφε, επ ευκαιρία επειδή σε γλιέπω και ευλίγιστο κορμί, έχω κάτι περίεργους που θέλω να σπάσεις στο ξσύλο.

Πες πόσα και η πιταγή θα σε έρθει με κούριερ, χωρίς χρέωση

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το προηγουμενο που εγραψα ηταν μια σαχλαμαρα που μουρθε πριν παω για υπνο… δεν ειμαι και πολυ θρησκος:P δεν βρηκα τιποτα να πω για την παραγωγη, ειμαι πολυ πισω ακομα , το κομματι το ακουσα ευχαριστα δυο φορες αλλα δεν μου εμεινε τιποτα............. ισως ειναι ωρα να κατεβασεις την στρατοκαστερ  απο την ντουλαπα που την εχεις, και να δοκιμασεις κατι μπροστα απο τα synth… μια μελωδια που να ειναι πιο συγκεκριμενη, με καλυτερη αρθρωση για να ξεχωρισει περισσοτερο με το background απο το πνευστο που εβαλες εδω… η κιθαρα θα το περιχει καλυτερα αυτο

 

με την κιθαρα δεν μπορω ακομα. Εχω πολυ μικρη προοδο. Δεν εχω και χρονο να ασχοληθω δυστυχώς. Μπορω να παιξω κατι μελωδικο αλλα δεν το νιωθω ακομα.

 Αργοτερα, χρόνια... εεεεεχουμε λολ

Ισως του πηγαινε αυτο που λες ηχητικα, παντως πιο πολυπλοκες φρασεις σε σολο θα το χάλαγαν πιστευω. Θα χαλαγαν την ατμοσφαιρα του κομματιου.

Το πνευστο μου πηγε καλυτερα και πιστευω ταιριάζει.

 

 @foxxx

 

Το αλλο να λες, μην ζησω σκηνες  προβολής του τελευταίου πειρασμου και μαζευτουν παπαδες και πιστοι και μπουκαρουν σπιτι να τα σπάσουν όλα ;D ;D

 

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 @foxxx

 

Το αλλο να λες, μην ζησω σκηνες  προβολής του τελευταίου πειρασμου και μαζευτουν παπαδες και πιστοι και μπουκαρουν σπιτι να τα σπάσουν όλα ;D ;D

 

 

Απεταξάμην θα τους πεις τέκνων μου μουυυυυ χαχα!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου