Προς το περιεχόμενο

Τι μουσικη ακουτε τωρα? III


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το Stormbringer δεν το ακουσα ακομα.

Μολις το ακουσα. Καλη* εκτελεση, αλλα:

Φωνη αγνωριστη και μαυρα χαλια, το κομματι παρα-metal-ιζει, πολυ ποζερια (στα 63 εφτασες ωρε Coverdale...), καθολου keys. Κατα τα αλλα, η εκτελεση αυτη δεν πιανει μια μπροστα στην original ή οποιαδηποτε live εκτελεση των DP. To γιατι το ακουμε παρακατω. Ας ελπισουμε οτι τα υπολοιπα κομματια του αλμπουμ ετυχαν καλυτερης μεταχειρισης.

 

* (για κοινο 15-18 χρονων... :P)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

  • Guru

Οι τύποι μου ψιλό θύμισαν Rush στις πάρααα πολύ αρχές τους. Ε, είναι και τρίο και ο τύπος θυμίζει λίγο Geddy  ;D

 

το αστείο είναι ότι προηγούνται ιστορικά των Rush...

αλλά εντάξει παρότι υπάρχουν εμφανείς ομοιότητες ο θεός Geddy δεν είχε να ανησυχεί για ενδεχόμενες συγκρίσεις... :)

 

 

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Gong? Μα σοβαρά τώρα GONG ?

Ημαρτόνε δλδ, αυτοί βγάζαν άσθματα για τύπους σα το Μπόμπη  ;D ;D ;D

 

Η απελπισία οδήγησε και τον Μιχαλάκη το Τέιλορ φεύγοντας απ τους Στόουνς να παίξει σε ένα τραγούδι τους. Μόνο η απελπισία μπορεί να δικαιολογήσει τη συμμετοχή, ή την ακρόαση τέτοιων ασθμάτωνε

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι σιγουρος οτι το παραπανω αριστουργημα τους πηρε κανα 6μηνο να το συνθεσουν...laugh4.gif Μια απορια μονο: ο manager τους τους ξερει? laugh300.gif
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου