Προς το περιεχόμενο

Τι μουσικη ακουτε τωρα? III


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Sex πότε κάνετε στο χωριό? ;)

 

Όποτε είναι στις μέρες της η φοράδα  ;D ;D

 

    Σύρε τώρα δάσκαλε της εναλλακτικής να μας εξηγήσεις τον ανάμικτο τρόπο τον Ταμπαχανιώτικο  8) :P

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Καλημερα παιδι μου Johnny.T.

Επετρεψε μου να σου μιλησω στη γλωσσα σου (την οποια μιλαω πριν καν γεννηθεις)

Εσυ να παρεις τον Ρουβακο (?) και να τον βαλεις εκει που ξερεις. For the record, o Ρουβας ειναι κατι ετη φωτος καλυτερος (μουσικα/φωνητικα κλπ) απο τον καραγκιοζη που μας ποσταρες.

Απο το "αγνο ,προστυχο ,ανατρεπτικο ,γαμημενο ροκ εν ρολ" ισχυει μονο το "γαμημενο". Ολα τα αλλα ειναι απλα για να γελαμε. Αν θες να ακουσεις "ανατρεπτικο" Rock, σταματα να ακους μαλακιες τυπου Cramps. Εχεις μπερδεψει το τσιρκο με την μουσικη.

 

Και επειδη μας εχεις πρηξει τα μέζεα με παιδιαστικες μαλακιες τυπου "Sex, Drugs & Rock n' Roll" και "Μαγκια, Κλανια & Κωτσο Βασιλια", θα σε συμβουλευα να αραξεις στα κυβικα σου και να μην τρελαινεσαι. Σταματα να πινεις (οτι σκατα πινεις) και μαθε να γραφεις σαν ανθρωπος, στις 10 λεξεις που γραφεις οι 7 ειναι "μ@λ@κ@ς". Εχω δει μελη του φορουμ να τρωνε Ban με το 1/20 της συμπεριφορας σου.

 

Αντε καλημερα καρνταση.

Μην μου απαντησεις, κριμα ειναι να κλειδωθει κι αυτο το θρεντ και να παμε στο "Τι μουσικη ακουτε τωρα? IV".

Και τι να κανουμε ρε φιλε ,το ροκ εν ρολλ ετσι ξεκινησε σαν κατι ανατρεπτικο και οχι σαν σουιτα σε consert hall με κλασικη ορχηστρα οπως το γουσταρεις εσυ.Ειναι τρια γαμημενα ακορντα και τρελα.Οτι και να λες αυτο ειναι .Τωρα το τι ζωη κανω και το τι πινω εχει ξανασχολιαστει και απο αλλον ,ειναι καθαρα δικο μου θεμα και δεν αφορα ουτε τον καταρακτη ουτε την γλαστρα που ποτιζει.Και το στιλακι οταν εγω και οταν εγω που ακουω συνεχεια απο κατι τυπους δεν μου λεει τπτ .Γιατι και εγω εκανα καμποσα και δεν ειμαι και κανα πιτσιρικι 20 χρονω,40ριζω .Αν θελετε να κανετε μαθηματα ζωης και εμπειριων αλλου.

  Το να μπω σε μια διαδικασια κυριλε ,σου την λεω δηλ ειρωνικα και κυριλε ,σε σφαζω με μπαμπακι κρατηστε το για σας που καταλαβαν τι ζωη και εχουν prog rock χαρακτηρα .Εγω ετσι ειμαι και αν σου αρεσει φιλε ,ουτε μαγκας το παιζω και εννοειτε κανω και χαβαλε αρκετες φορες για να την μπω σε κατι γερμανοτσολιαδες ειρωνες που κυκλοφορουν αβερτα.Ας μην βγαινουν συμπερασματα λοιπον.Παντως ουτε μαγακς το παιζω οπως νομιζουν καποιοι ουτε τπτ ,ειμαι αυτο ρε φιλε ειναι τοσο απλο δεν εχω αλλο χαρακτηρα στη ζωη και αλλο στη οθονη και δεν θελω να εχω.Και εχω θεσει και στην ηγεσια την παραιτηση μου για οποτε θελουν.Οκ?

 

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά,ρε παιδιά,μην το χαλάτε!Μπαίνουμε εδώ για την πλάκα μας και να ξεστραβωθούμε σε πέντε πράγματα που δεν ξέρουμε.Ο καθένας έχει τα γούστα του αλλά μην ξεχνάμε ότι είμαστε άγνωστοι οι περισσότεροι μεταξύ μας οπότε ας σεβαστούμε το γεγονός.Είναι δημόσιο φόρουμ,μπαίνουν επισκέπτες και βλέπουν όλα αυτά.Είναι κρίμα!Ας κρατήσει καθένας τα γούστα του αλλά επιβάλλεται να μιλάμε κόσμια!Δεν είναι καφενείο,δεν είμαστε με τα φιλαράκια μας μόνοι.Το rock n roll είναι και σεβασμός!Στον εαυτό μας και στους άλλους!Respect!Ούτε διαγωνισμό κάνουμε ποιός ξέρει τα περισσότερα συγκροτήματα,ούτε ποιός είναι ο πιο μάγκας.Αυτά τα ξέρει και τα λούζεται ο καθένας στη ζωή του,αδιάφορο για το φόρουμ και τους υπόλοιπους!

Ναι στην πλάκα αλλά θέλει τρόπο...άντε πρωί πρωί.... :)

Κάτω οι rolling stones! ;D ;D ;D

Σάμυ θα ακολουθήσω το παράδειγμά σου ;)

 

 

 

Ποιός σκότωσε τον Tesla?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Καμια 45αρια ηταν τοτε αλλα το βαραγε ωραια το ροκνρολλ,καλυτερα απο πολλους

"ροκενρολλερ" wannabes.Τι stones ρε Σαμ? ;D ;D ;D ;D

 

Το rock n roll είναι και σεβασμός!Στον εαυτό μας και στους άλλους!

Eτσι. :)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σύρε τώρα δάσκαλε της εναλλακτικής να μας εξηγήσεις τον ανάμικτο τρόπο τον Ταμπαχανιώτικο  8) :P

Αυτά είναι για τους μύστες φλογέρας, πίπιζας και λοιπών συναφών... ;)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή η Μάγκα, Μάγκνα πως τη λένε φταίει. Από τότε που μπήκε στο πόρδουμε ενσπείρει καινά δαιμόνια. Ημείς ήμασταν ένα σεπτό πόρδουμε που όμορφα και ωραία αναπτύσαμε πχοιοτικούς διαλόγους με ευγενείς αντιπαραθέσεις με διάχυση της γνώσης στα πέρατα της γης :P

Γυναίκες :-* πάω στη φοράδαμ, είναι στις μέρες της  ;D ;D ;D

ΖΗΤΩ ΟΙ STONES θάνατος στα φρικιά λαίμαι και χρόνια πολλά στις μανούλες σας

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω χαθεί Άννα,

Στις γειτονιές μόλους τους ήσυχους ανθρώπους

κι έχω ξέχασει τους περήφανούς μου τρόπους

Και τωρα τι?

 

----/

 

Οι τρόποι μας ανάμικτοι - σαν Δραμινό Μοσχοφίλερο με Sauvignon Μαντινείας...

 

Οι τρόποι μας περήφανοι - σαν καταρράκτες* και τζονιδες*

 

Οι τρόποι μας απρόσμενοι - σαν φοράδα στις μέρες της

 

Οι τρόποι μας ασαφείς - σαν Σιb φλογερας

 

-----/

 

Τα κέφια ψόφια...

 

 

Καλησπέρα (* ειδικά σε αυτους τους φίλτατους δυο)

 

 

 

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου