Προς το περιεχόμενο

Τι μουσικη ακουτε τωρα? III


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παλιά υπήρχαν μαγαζιά για όλα τα γούστα.Ήθελες να ακούσεις rock πήγαινες στο ένα,ήθελες punk πήγαινες στο άλλο,ήθελες new wave ήταν το άλλο.Τώρα σπίτι,βελονάκι και τσουράπια για το χειμώνα.Ο φρικοπάνκης  μέσα μου,συγκινήθηκα με τις αναμνήσεις  ??? ;D

 

Ποιός σκότωσε τον Tesla?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Ενθυμούμε πως τότενες στα προβάδικα και τα λαιβάδικα παίζαν μόνο κάτι τελειωμένοι Μαρσαλ κεφάλη-καμπίνα  ;D

 

Και ουχί με τπτ στα φρικάδικα κατεστήματα  8)

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα σπίτι,βελονάκι

 

Χαζομάρες κι εγώ πριν λίγο τσακώθηκα με τον ενισχυτή, τη κιθάρα, τα χέρια μου και τα παράτησα  ;D ;D ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι εγώ πριν λίγο τσακώθηκα με τον ενισχυτή, τη κιθάρα, τα χέρια μου και τα παράτησα  ;D ;D ;D

Εάν σου πω ότι κι εγώ μια από τα ίδια..... πήγα, σαν νέος, να ανέβω/κατέβω καμιά κλίμακα, εντρυφήζω στην lydian dominant αυτές τις μέρες.... 8) και τα χέρια μου δεν.....κι έτσι τα παράτησα.  Μάλλον φταίει ο modeling ενισχυτής μου! Αν είχα λαμπάτο, απ'ότι λεν εδώ μέσα, τα πράγματα θα ήταν αλλιώς.....Και ένα κομμάτι από έναν άμουσο αργοχέρη
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εάν σου πω ότι κι εγώ μια από τα ίδια..... πήγα, σαν νέος, να ανέβω/κατέβω καμιά κλίμακα, εντρυφήζω στην lydian dominant αυτές τις μέρες.... 8) και τα χέρια μου δεν.....κι έτσι τα παράτησα.  Μάλλον φταίει ο modeling ενισχυτής μου! Αν είχα λαμπάτο, απ'ότι λεν εδώ μέσα, τα πράγματα θα ήταν αλλιώς.....

 

Φάε κανά πεσμένο μούρο ρε φίλοους λαίμαι τι τις θες τις Λύδιες παρθένες χωρίς να έχεις πάρει τροφή εκ των πεσμένωνε μούρωνε  ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω Villa... ;D

Ο σχωρεμένος δεν με άρεζε, καταντούσε ''μεταλλάς'' στα λάιβ, είχαμε τσακωθεί κάποτε περί τούτου, αλλά δε βαριέσαι. Περασμένα ξεχασμένα, μάλλον έπαιζε με τρανζιστοράτο  ;D ;D ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου