Προς το περιεχόμενο

the distillers


iasonas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ποια ειναι η γνωμη σας για τους distillers?δεν εχω ακουσει πολλα ομως αναρωτιεμαι μηπως υπαρχουν παρομοια συγκροτηματα καλυτερα απο αυτους :? punk style με γυναικεια φωνη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρκετά καλό συγκρότημα που απ'ότι φαίνεται διαλύθηκε.

Τα πρώτα δύο albums ήταν hardcore/punk rock (The Distillers, Sing Sing Death House) ενώ το τελευταίο (Coral Fang) πιο alternative.

Η φωνή της Brody μοιάζει κάπως με της Courtney αλλά συκροτήματα

στο ίδιο στυλ με γυναικεία φωνή δεν ξέρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ιάσονα εγώ τώρα που το είπες τσέκαρα τραγούδια τους και γούσταρα πολυ.Χώστα και σπάστα είναι!!! :twisted: :twisted:

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι distillers ειναι χαλαρά μια από τις καλύτερες πανκ μπάντες της δεκαετίας και το τρίτο τους cd CORAL FANG που βάλανε και πιο εναλακτικά στοιχεία ειναι άπιαστο. Οποιος γουστάρει μελωδική δυνατή μουσική να το πάρει. Επίσης φωνή σαν της Brody θα κάνει πολλά χρονια να ξανακουστεί. Χαρακτηριστικά ο steve albini ειχε πει "ειναι απίστευτο το ότι όσο και να ουρλιάζει και να γκαρίζει δεν χάνει ούτε νότα.."

Εγώ προσκυνώ πάντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ιάσονα εγώ τώρα που το είπες τσέκαρα τραγούδια τους και γούσταρα πολυ.Χώστα και σπάστα είναι!!! :twisted: :twisted:
ναι ρε φιλε πολυ πανκοκατασταση 8)

ειναι πολυ cool ασε που αρχιζω να ερωτευομαι τη brody(αφηνω τη joan jett :lol: )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου