Προς το περιεχόμενο

σε αναζητηση για crash


Προτεινόμενες αναρτήσεις

kαλησπερα..ο drummer μας ψαχνει να αγορασει ενα crash 17/18'' se χρωμα μαυρο κατα προτιμηση zildjean,sabian i paiste..τα λεφτα που διαθετει το παιδι ειναι γυρω στα 160 ευρω και παιζει δυνατη μουσικη..

 

ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 55
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Σε χρωμα μαυρο θα βρει μονο τα zildjian pitch black και δεν τα προτεινω με τιποτα.

Αφου παιζει δυνατη μουσικη προτεινω ειτε zildjian A custom ειτε τα AAX sabian τα οποια κοστιζουν κατι περισσοτερο απο οτι διαθετει.Νομιζω και τα instanbul alchemy(δεν ειμαι σιγουρος ομως).Για αντιστοιχα πιατινια στην τιμη που λες πιστευω μπορουν να σε βοηθησουν καλυτερα τα αλλα μελη του noiz. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω για το ενδιαφερον..οποιος ξερει να πει αν μπορει..παντως επειδη η drums του ειναι μαυρο προς το κοκκινο..ειναι ελεινο το χρυσο..γ αυτο ψαχνει κατι σε μαυρο... :-\

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://jamjaw.net/drums/files/2010/03/pitch_black.jpg

οπως ειπωθηκε και παραπανω, τα μονα που παιζουν ειναι αυτα, αλλα νομιζω λιγο παραπανω σε τιμη.

χρυσο οχι? ισως το ξανασκεφτει, δεδομενου του οτι το καθε πιατο ειναι ενα κομματι της μουσικης και τα "χρυσα" πιατα ειναι τα καλυτερα της αγορας

στους κυκλους θετικης ανατροφοδοτησης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως επειδη η drums του ειναι μαυρο προς το κοκκινο..ειναι ελεινο το χρυσο..γ αυτο ψαχνει κατι σε μαυρο... :-\

ήμαρτον!

τι να κάνουμε που τα πιατίνια φτιάχνονται από το "ελεινο χρυσο" υλικό;...

αφού ψάχνει χρώμα κ όχι ήχο, ασ πάρει τα φθηνότερα και ασ τα βάψει μαύρα!

πάντως στα λεφτά που ψάχνει υπάρχουν τα PASTE ALPHA που είναι κλασσική επιλογή...

φβ/snoozeloop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας πάρει τα μαύρα. Αλλά όταν μετανοιώσει, θα είναι κρίμα τα λεφτά που έδωσε. Γιατί κάποτε θα αρχίσει να ψάχνει τον ήχο τον καλό. Δεν είναι άσχημα μωρέ... το 99.9% των drumset χρυσά έχουν. Έχει συνηθίσει το μάτι πλέον, έχει γίνει κλασσικό το χρώμα  ;D ;D ;D

Music is what feelings sound like...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H αληθεια ειναι οτι και εγω επειδη παιζω με βυσσινη χρωμα τυμπανα..εψαχνα για καιρο πιατινια σε ενα  εκρουδακι...μπεζακι..αντε σε ενα λαδί

Αυτο το χρυσο εκτος οτι ειναι ντεμοντε...ειναι χρωμα βρε παιδι μου?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ταιριαζουν τοσο πολυ με το στυλ του αλλα αμα θελει τοσο πολυ μαυρα πιατα προτεινω αυτα(τωρα το θυμηθηκα).Δεν ειναι βαμμενα απλα ειναι raw απο πανω και προσωπικα μου αρεσουν και απο θεμα εμφανισης και ηχου.

Αυτα που εκανα link ξεφευγουν πολυ σε τιμη αλλα στα εδειξα γιατι εχει κατι αντιστοιχα απο αλλη εταιρεια ο Τριμης,αμα εισαι Αθηνα,Constantin λεγοντουσταν,πολυ ωραια πιατα και αν θυμαμαι τα crash εκαναν καπου στα 130 ευρω(δηλαδη του μενουν χρηματα και για ενα cowbell)  ;)

Αμα μου ερθει καμια αλλη φλασια θα ξαναγραψω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου