Προς το περιεχόμενο

Οverdrive guitar pedal χωρίς πολύ γκάζι;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να προσθέσω τις εξής επιλογές σε low budget, που νομίζω καλύπτουν αυτό που περιγράφεις. Artec Dual Booster και Palmer PEOD Overdrive, ρίξε ένα άκουσμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω θα προτεινω κατι ακριβο..

αλλα πιστεψε με αξιζει.

παιζει καλα σε καθαρο καναλι αλλα και σε βρωμικο.

και εχει και boost δηλαδη 2 σε 1.

http://www.thomann.de/gr/bogner_ecstasy_blue.htm

metal και φραπε!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα προτείνω και του Zakk Wylde της MXR (αν βρεις και το παλιό ακόμα καλύτερα), το πουλάνε για μεταλάδικο αλλά αν το βάλεις μόνο του δεν έχει τόσο gain. Σαν booster είναι τρομερό για να σου δώσει ένταση αλλά και λίγο παραπάνω γκάζι και θα σου κάνει τη δουλειά σου άψογα! Δουλεύει άψογα και με άλλα πετάλια, ακόμα και άλλες παραμορφώσεις +το ότι αν δε σου αρέσει και το ρίξεις στις αγγελίες θα φύγει σίγουρα και θα πάρεις τα λεφτά σου πίσω (αν το πάρεις μεταχειρισμένο)

 

+1000

 

Είναι από τα λίγα pedals που πήρα και 2ο εφεδρικό και μην σε απασχολεί οτί είναι sig. pedal. (το "παλιό" που λέει ο φίλος είναι το ZW-44)

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου