Προς το περιεχόμενο

Ανακόλουθα (με το μουσικό ύφος) video clips


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 21
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Άμα έχει κάποιος λογαριασμό στο wikipedia, ας προσθέσει τα (ξε)βιδεοκλιψ αυτά σαν παράδειγμα για "κωμικοτραγικό"...

 

200_s.gif

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα βαζουμε ολα unplugged σε ενα δωματιο με 4 ασχετους να χτυπιουνται σαν τους Slipknot,

 

τον drummer παντως τον ξερω και δεν ειναι ασχετος   ;D

 

ρε παιδια ο πληκτρας απο το MAD MAX βγηκε?  ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τον drummer παντως τον ξερω και δεν ειναι ασχετος   ;D

 

ρε παιδια ο πληκτρας απο το MAD MAX βγηκε?  ;D

 

Θέλω να πιστεύω ότι ο ντράμμερ χρωστάει πολλά λεφτά στην εφορία για να παίξει σε τέτοιο βίντεο...

Ο πληκτράς τελικά μου φαίνεται ο πιο έξυπνος, κανείς δεν ξέρει την πραγματική του ταυτότητα να τον γιουχάρει  ;D

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο πληκτράς τελικά μου φαίνεται ο πιο έξυπνος, κανείς δεν ξέρει την πραγματική του ταυτότητα να τον γιουχάρει  ;D

Ειναι ο Ηλιας Κασιδιαρης τις αποκριες που ειχε ντυθει Bane! idea.gif
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτος τι φοράει; Φίμοτρο;  ;D ;D

 

Είναι ακομα πιο γελοίο απο φίμοτρο. Είναι προστατευτικό από πλαστικα μπιλάκια αεροβολων οπλων σε παιχνίδια airsoft :P

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Είναι ακομα πιο γελοίο απο φίμοτρο. Είναι προστατευτικό από πλαστικα μπιλάκια αεροβολων οπλων σε παιχνίδια airsoft :P

 

 

 

;D ;D ;D ;D ;D. Κομαντο.

 

Μου θυμιζει μια ιστορία αυτό.

Στρατοδικείο.

Σκάει μυτη ο πελάτης  μου (στέλεχος) με στολή 8αρα, μπερε πράσινο, πουλαδες, αλεξιπτωτα , σχολείο ελευθερων σκοπευτών, "τολμονίκια", παράσημα....Ταξιάρχος Θεοχάρης  :P...μην τα πολυλογώ, ;D ;D ;D

και όταν τελειώνοuμε λέμε: "ΔΕΝ πάμε να πιούμε έναν γκαφέ". Αλλά μετά αλλάζει αμέσως άποψη και μου λέει :"Λαλακα, να αλλάξω πρώτα, μην βγω έτσι έξω". ;D

 

Ηθικόν δίδαγμα, αυτοί που φέρουν (ή αξίζουν να φέρουν τετοια γκάτζετς) αισθάνονται αμήχανα. Τουναντίον ξέρω πολλους airsofters (που στην πιο μαχιμη εκδοχή τους υπηρέτησαν καντηλανάφτες) που αν τους δεις στο παιγχνίδι (ντυσιμο- εξοπλισμός) νομίζεις ότι είναι navy seals.  :P ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στρατοδικείο.

Σκάει μυτη ο πελάτης  μου (στέλεχος) με στολή 8αρα, μπερε πράσινο, πουλαδες, αλεξιπτωτα , σχολείο ελευθερων σκοπευτών, "τολμονίκια", παράσημα....Ταξιάρχος Θεοχάρης  :P...μην τα πολυλογώ, ;D ;D ;D

και όταν τελειώνοuμε .....

;D ;D ;D ;D

 

Πώς τελειώσατε?

Τον γκαφέ στα σίδερα τον ήπιατε? ;D ;D ;D ;D

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου