Προς το περιεχόμενο

Έχω Θόρυβο με με το πετάλι μου Darkglass B7K


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω αυτόν τον Θόρυβο με το πετάλι μου

 

https://www.dropbox.com/s/nq5uscry2toa371/Noise.mp3?dl=0

 

Έχω συνδέσει μόνο output στην κάρτα ήχου και 9v μετασχηματιστή(ο οποίος έχει επιλογές απο 1,5V μέχρι 12V) στο πετάλι χωρίς να έχω βάλει μπάσο

 

Ο 9V που είχα σταμάτησε να λειτουργεί  ενώ λειτουργούσε κανονικά και δεν είχα κανέναν θόρυβο.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω αυτόν τον Θόρυβο με το πετάλι μου

 

https://www.dropbox.com/s/nq5uscry2toa371/Noise.mp3?dl=0

 

Έχω συνδέσει μόνο output στην κάρτα ήχου και 9v μετασχηματιστή(ο οποίος έχει επιλογές απο 1,5V μέχρι 12V) στο πετάλι χωρίς να έχω βάλει μπάσο

 

Ο 9V που είχα σταμάτησε να λειτουργεί  ενώ λειτουργούσε κανονικά και δεν είχα κανέναν θόρυβο.

 

 

 

Γεια χαρα prophethavoc,

 

δοκιμασε με regulated 9v μετασχηματιστη φτιαγμενο για πεταλια, πχ boss, electroharmonix κτλ και λογικα θα σαι μια χαρα. Λογικα ο προηγουμενος σου μετασχηματιστης ηταν regulated ενω αυτος δεν ειναι.

 

ΥΓ: προσπαθησε να εισαι λιγο πιο αναλυτικος στα ποστ σου στο μελλον για να μη χρειαζεται να μαντευυμε :-) πχ δε μας ειπες ποιο μετασχηματιστ ειχες, ποιο πεταλι αφορα (πονταρω σε ehx:-)  ) κτλ κτλ

 

Καλη τυχη!

 

εδιτ: κανω την υποθεση εργιας οτι το μονο που αλλαξε ηταν ο μετασχηματιστης κ τπτ αλλο, ουτε καν μπριζες', πολυμπριζα, υπολογιστης, καρτα κτλ, οτι αν πσς καρφι η χρησμοποιησεις μπαταρια δεν εχεις θορυβο κτλ

 

εδιτ 2; συγνωμη, τωρα ειδα οτι αναφερεις το πεταλι στον τιτλο, ειμαι απο κινητο :-)

Το Ξεκούρδιστο Πορτοκάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου