Προς το περιεχόμενο

Serial number σε Ibanez Prestige S


sgian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Την έχω ένα χρόνο και χθές συνειδητοποίησα ότι η αλλαγή χρωματισμού στο headstock δεν ήταν αντανάκλαση απο τα κλειδιά αλλά στο σημείο που έπρεπε να είναι το serial number λείπει το βερνίκι. Το είδα πιο προσεκτικά και είναι ξεκάθαρο ότι κάποιος το έφαγε με γυαλόχαρτο ίσως για να μην φαίνεται.

Η κιθάρα είναι αγορασμένη (έχω και την απόδειξη αγοράς) απο μαγαζί της Θεσαλλονίκης. Ξέρετε τί παίζει?

Έχω ψιλοφρικάρει με μένα γιατί τόσο καιρό δεν το πρόσεξα! Τί μπορεί να παίζει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ύποπτο...

Παίζει κι αυτό.

Τώρα ότι και να έχει γίνει εσύ δε φταις αφού την έχεις αγοράσει νόμιμα και δεν έχεις παρατηρήσει κάτι κακό στη κιθάρα.Οπότε μη σε παίρνει και από κάτω.

Μπορείς να στείλεις καμιά pic γιατί είμαι λίγο περίεργος????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έμαθα τί παίζει... είναι λίγο "μπερδεμένο". Θα το πω λίγο φλού, αν είσαι κεντρικός αντιπρόσωπος και ένας άλλος φέρνει ίδια μάρκα με εσένα, αυτός ο άλλος έχει πολλούς λόγους να κρύψει απο που έφερε(άρα η αφαίρεση του serial δεν είναι λόγω "κλοπής" αλλά για να μην υπάρχει απόδειξη τόπου αρχικής εισαγωγής) το όργανο για να μην του κάνεις μύνυση.

Στέλνω pic το απόγευμα.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου