Προς το περιεχόμενο

Καταστημα με Ibanez στην Αθηνα?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα ανεβει φιλος Αθηνα για τις γιορτες και ψαχνει καταστημα μουσικων οργανων...για αγορα κιθαρας Ibanez! :P

 

Ξερετε ποιος φερνει Ibanez και σε ποιο καταστημα να τον στειλω? :roll:

 

Αν μπορειτε πειτε και καμια διευθυνση γιατι δεν εχει ιδεα απο Αθηνα το παιδι!(ουτε κι εγω :lol: )

 

Ευχαριστω για τυχον απαντησεις! :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντιπρόσωπος είναι ο ΤΡΙΜΗΣ - Χαρ.Τρικούπη 1α, τηλ. 2103830816

Ibanez έχουν όμως και άλλοι (οι οποίοι λογικά ψωνίζουν από εκεί)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως ξέρεις και ποιά ιβανεζ θέλει?

 

Μπαααα δεν ξερω... :lol:

 

ειναι λιγο περιεργος αυτος δεν εχουμε ιδια γουστα! :twisted:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Επειδη και εγω την εψαχνα για Ibanez διαπιστωσα με χαρα οτι στην Ελλαδα τα περισσοτερα μοντελα (δεν ειμαι σιγουρος για τα signature που οσο να'ναι σε κοπανανε λιγακι) ειναι πιο φθηνα απο γνωστα ευρωπαϊκα μαγαζια!!!!

 

Δες και στο www.musicorama.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι τοσο ακριβα ρε παιδια ?βλεπω σε κιθαρες 300 ευρα , διαφορα σε σχεση με τον thomann 8O .αληθεια οταν παραγγελνεις απο τον thomann σου βαζει φορο το τελωνειο?

:?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι τοσο ακριβα ρε παιδια ?βλεπω σε κιθαρες 300 ευρα ' date=' διαφορα σε σχεση με τον thomann 8O .αληθεια οταν παραγγελνεις απο τον thomann σου βαζει φορο το τελωνειο?

:?[/quote']

 

Απο τη στιγμη που και οι δυο χωρες (Ελλαδα-Γερμανια) ειναι μελη της Ευρωπαϊκης Ενωσης δεν υπαρχει κανενας φορος! Οι τιμες που σου δινει το ελληνικο department του Thomann περιεχουν 19% Φ.Π.Α. και ειναι οι τελικες τιμες που θα πληρωσεις (εκτος και αν η παραγγελια σου ειναι κατω απο 299¤ οποτε επιβαρυνεσαι με 20¤ μεταφορικα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι τοσο ακριβα ρε παιδια ?βλεπω σε κιθαρες 300 ευρα ' date=' διαφορα σε σχεση με τον thomann 8O .αληθεια οταν παραγγελνεις απο τον thomann σου βαζει φορο το τελωνειο?

:?[/quote']

 

Απο τη στιγμη που και οι δυο χωρες (Ελλαδα-Γερμανια) ειναι μελη της Ευρωπαϊκης Ενωσης δεν υπαρχει κανενας φορος! Οι τιμες που σου δινει το ελληνικο department του Thomann περιεχουν 19% Φ.Π.Α. και ειναι οι τελικες τιμες που θα πληρωσεις (εκτος και αν η παραγγελια σου ειναι κατω απο 299¤ οποτε επιβαρυνεσαι με 20¤ μεταφορικα)

πανω απο 299 δεν πληρωνεις μεταφορικα???

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου