Προς το περιεχόμενο

Pearl/Sonor? Βοηθεια για επιλογη διπεταλου...


Segregant

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάρε pearl χωρίς δεύτερη σκέψη απλά ρώτα πρώτα στο drumstore στα εξάρχεια πόσο κάνει ίσως τοπάρεις όσο και από γερμανία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

pearl δαγκωτό.... το eliminator της pearl εχει ψηφιστει το Νο1 heavy metal pedal στον κοσμο.κανει 400¤. μετα παει το iron combra της tama στα ιδια λεφτα παλι. εχω το eliminator και εχω μεινει πολυ ευχαριστημένος με την αντοχή του και τις επιδοσεις του. Γενικα προτιμώ την pearl για εξαρτηματα και την sonor για τυμπανα... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

pragmatika to eliminator einai apisteyto petali ego eixa to iron cobra to poulisa gia na paro to eliminator. Parto me strap kiolas einai apisteyto mporeis na to kaneis oti theleis me tis rithmiseis pou exeim, exei poly kali kataskeui pragmatika den mporo na fantasto ton eayto mou na pezei allo petali apo tote pou epeksa me eliminator , kai ta dokimasa ola kai dw kai sonor mapex yamaha akoma kai to axis den to ftanei toulaxiston gia mena. Alla exo milisei me polla atoma pou to exoun i to dokimasan kai symfonisan mazi mou. Syxoreste me gia ta greeklish alla epathe ena kollima to pliktrologio mou. Tha to diosthoso.

P>to twirl or not to twirl!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

Δοκίμασε τα στο drumstore και τα δύο και αποφάσισε. Πάντως το pearl αν και δεν το έχω δοκιμάσει έχω διαβάσει τα καλύτερα και ένα μέλος πρέπει να το έχει.Διάβασε παλαιότερα θέματα για πετάλια όλο και κάτι θα βρείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχωντας δοκιμάσει κ τα 2 μπορώ να σ πώ οτι το Sonor έχει κάπως καλύτερη αίσθηση στο πόδι ειδικά για πετάλι με μονή αλυσίδα. Παρ' ολα αυτά άκουσα απο κάποιον π το χρησημοποιούσε οτι είχε κάποια προβλήματα με τους κόπανους τα οποία βέβαια ξεπέρασε. [μπορεί να έφταιγε κ ο ίδιος]  Το Pearl σε καμία περίπτωση δν χάνει σε ποιότητα το θέμα είναι αν θα σου ταιριάξει. Προσωπικά έχω Eliminator κ ίσως γι αυτό να η διαφορά του με το Ρ122 να μου έγινε τόσο αισθητή. Στο Drumstore έχουν την ίδια ακριβώς τιμή [200] οπότε πάς, δοκιμάζεις κ αποφασίζεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου