Προς το περιεχόμενο

Boem - Δίχως αγάπη γυρνάμε (Official Video 2015)


rondat1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φίλοους καλώς όρισες στο κλουβί με τσι τρελές ;D  Είδα πως μόλις σήμερα έκανες εγγραφή, οπότε, ίσως να μην ξέρεις τι φρούτα κεκλοφορούν επαέ......και πως συμπεριφέρονται  ;D ;D ;D

 Κατά βάσιν είμεθα διάφοροι ψαγμενίδιδες  ;D άλλοι φρικιά, άλλοι πανκιά, άλλοι αποτυχημένοι κάτι, συνήθως γέροντες σα και του λόγου μου, που ψάχνουν γωνία σε στρογγυλό ταψί ;D ;D ;D

 

.......και αφού προλόγισα να είπω πως το άσθμα σου-σας είναι ένα εύμορφο ασθματάκι με επαγγελματική παραγωγή, συμπαθές οβίνδεο και προοπτικές ακόμα και επιτυχίας στα τσαρτς, αν υπήρχαν τέτοια στην Ελλάδα και μάλιστα αξιοπρεπές και όχι σαβούρα σαν τα άλλα που γίνονται επιτυχίες.

 Αν το είχα γράψει εγώ αυτό το ασθματάκι, θα το είχα κάνει λίγο πιο ''τσαχπίνικο'', τόσο ώστε θα το άκουγα, μόνο εγώ και η υπόλοιπη μπάντα ;D ;D ;D

  Αν το είχε γράψει ο ''Χ'' επιτυχιογράφος, θα το είχε κάνει λίγο πιο ''καλοκαιρινό'' με πιο ανάλαφρο στίχο, πιο ιλουστρασιόν ενορχήστρωση και παραγωγή, εύμορφα μονδέλα σε καμιά παραλία και μπόλικη μπατίντα ντε κόκο.

 

Καλή επιτυχία σε ότι κι αν κάνετε στη συνέχεια και μη με λαμβάνεις υπόψιν καθόλου, είμαι εκεί στα αριστερά σου όπως βλέπεις απ τη σκηνή, στον εξώστη ένας απ τους γέροντες του Μάππετ  8)

 

Με αγάπη, Ροζίτα Σώκου

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θέλω να γίνω κακός (μιας και είσαι και newbie), αλλά πραγματικά, τι μουσική ακούτε για να παρουσιάζετε ένα τέτοιο άσμα.  ???

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου