Προς το περιεχόμενο

Μy new really handmade PRS


Locrian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπορείς να δώσεις κάποιες λεπτομέρεις για το γυάλισμα? Είναι το μόνο κενό που έχω γιατί σκέφτομαι να ξεκινήσω και εγώ την διαδικασία. Είσης την ανιλίνη την πέρασες με πινέλο ή πιστόλι?

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 79
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

:o :o :o 8O 8O 8O Τρομερό. Μπράβο ρε πανμέγιστε! Τώρα αν παίζει τόσο καλά όσο φαίνεται τι να πω τότε....μάλλον και το μπράβο λίγο θα είναι!!! (κάποια στιγμή θα φτιάξω κι εγώ ένα τέτοιο ίδιο :D :D :D )

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν το παιδί έκανε 40 ώρες να την φτιάξει ,φανταστείτε πόσο λιγότερο θα κάνει ένας πιο πεπειραμένος τεχνίτης της PRS με τα κατάλληλα μηχανήματα.

γιατί μας ζητάνε 3000 Ευρώ γ..ω την π....α μου???

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πραγματικα ειναι υπεροχη!συγχαρητηρια!!!οταν λες router δεν πιστευω να εννοεις κανενα βιομηχανικο cnc γιατι θα μου κοψεις τα φτερα για κατι αντιστοιχο που τριγιριζει στο μυαλο μου!

Αν μπορεις καποια στιγμη γραψε ενα αρθρακι για την κατασκευη της, να μαθαινουμε και μεις τα νεουδια!

και παλι συγχαρητηρια!!!! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευγε!

Εκπληκτικη δουλεια!

Τι μαγνητες εβαλες?(ξεχασες να μας πεις το σημαντικοτερο...)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ ομορφη η κιθαρα που εφτιαξες!μπραβο. επειδη κι εγω φτιαχνω μια στο εργαστηριο ενος φιλου, ειμαι στο σταδιο που πρεπει να φτιαξωτο neck pocket τις θεσεις για τους μαγνητες, τα ηλεκτρικα και το tremolo. εχω διαβασει πολλα και υπαρχουν πολλοι τροποι. μηπως θα μπορουσες να με βοηθησεις κι εσυ λιγο?εχω ετοιμο το μπρατσο και το σωμα.λιγα τριψιματακια μου μειναν! εβαλα north ash σωμα (δυστυχως ειναι αρκετα βαρυ δεν εβρισκα ομως αλλο) maple μπρατσο, εβενο για ταστιερα, dot inlays, gotoh κλειδια και τρεμολο.

NON SERVIAM...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου