Προς το περιεχόμενο

Korg M1 δικοί μου ήχοι demonstation


Παστίτσιός

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Tα dirty bass και genteleq μου αρεσαν πιο πολύ.

 

Παιξε και κανα sus2 ή add2. Κιθαριστας είμαι και, ειδικα η add2, είναι impractical στην κιθαρα και οποτε παω να παιξω πληκτρα τετοια παιζω. :)

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tα dirty bass και genteleq μου αρεσαν πιο πολύ.

 

Παιξε και κανα sus2 ή add2. Κιθαριστας είμαι και, ειδικα η add2, είναι impractical στην κιθαρα και οποτε παω να παιξω πληκτρα τετοια παιζω. :)

 

Τί σημαίνει αυτό το Impractical; Δεν έχω ιδέα από κιθάρα, πρίν 10 χρόνια αγόρασα μία ηλεκτρική απλή για να μάθω αλλά κατάντησε διακοσμητικό στοιχείο και τελικά την πούλησα. Θέλω όμως να μάθω μπάσοοοοοοοοοοοοοοοο. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη πρεπει να παιξεις λιγοτερες νοτες γιατι δεν εχουμε τρια χερια. Ντο, ρε, μι, σολ ας πουμε, δεν βγαινει στην κιθαρα ενώ είναι παιχνιδακι στο πιανο.

 

Θέλω όμως να μάθω μπάσοοοοοοοοοοοοοοοο. :D

 

Εκεινο το ανεκδοτο που λεει, "ποσοι μπασιστες χρειαζονται να αλλαξουν μια λαμπα?

-Κανεις, αυτό το κανει ο πιανίστας με το αριστερο του χερι."

;D

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου