Προς το περιεχόμενο

Τη βοηθεια σας κομπιουτεραδες!!


Superfunk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και εγώ θα σου πρότεινα φορμάτ και avg - και spyboot και adware, που μπορείς να βρείς τις τελευταίες free εκδόσεις απο το www.filehippo.com .

 

Πρώτα θα βάλεις αυτά, μετά θα τα ενημερώσεις και μετά θα σερφάρεις.

 

Επίσης πάρε 2ο σκληρό και κάνε 2 λειτουργικά σε περίπτωση που το χρησιμοποιείς για μουσικό software, και να σκανάρεις σε safe mode

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 32
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

εγώ προτείνω για anivirus το avast! πιστεύω οτι το πατάει το avg για πλάκα...και είναι και αυτό free.εγώ βρήκα την υγειά του υπολογιστή μου μ αυτό και βέβαι spyboot kai adware must!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως αφού ο υπολογιστής είναι αυτός που μπαίνει Internet κατά την άποψή μου καλύτερα θα ήταν να έχει ολοκληρωμένη σουίτα internet security παρά διάσπαρτα antivirus, firewall, pop up blocker,adaware kai malware removals που αρκετές φορέ έχουν προβλήματα συμβατότητας μεταξύ τους

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί φορμάτ ρε παιδιά; Ένα Νόρτον Σεκιούριτι και καθάρισε. Μπορεί να λένε ότι θένε για αυτό αλλά εδώ και 5 χρόνια που το χρησιμοποιώ έχω ξεχάσει τι σημαίνουν όλα αυτά. Ούτε τις διαφημίσεις του νόιζ δε βλέπω... :)

 

Α και κάτι άλλο. Μετά τα 5 πρώτα λεπτά χρήσης του Μοτζίλλα θα πεις, καλά πως δούλευα τόσο καιρό με εξπλόρερ;

Empty Rooms

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Firefox!!

Το ξεκίνησα μόνο και μόνο επειδή πατώντας τη μπίλια του ποντικιού πάνω σε link ανοίγει νέο tab.

Μόλις ανακάλυψα και τα υπόλοιπα κόλπα δεν το αλλάζω με τίποτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω για το ενδιαφερον παιδες..

Λοιπον ηρθε ο φιλτατος Mechm απο το σπιτι & το εκανε τουρμπο το αρχαιο laptop τι firefox,τι antivirus,τι firewall ,τι spyware ,τι καφετιερα για εσπρεσσο,τι τσαγιερα για κινεζικο τσαΪ...δεν περιγραφεται η βελτιωση,η ανεση & τα δυο εργα καρατε-σεξ που εχω τωρα στη διαθεση μου για να...μπαινω στο noiz... :lol:

 

ο firefox παντως σε σχεση με τον IE ειναι σαν να συγκρινεις Fender με Gibson!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου