Προς το περιεχόμενο

Τι μουσική ακούτε τώρα; V


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είναι καλό παιδί γι' αυτό βρε Ντίνο.

Αν και εγώ είμαι ...

 

 

 

Τωρα μας φωτισες  Στρατο ;D ;D ;D - το κομμάτι πάντως ειναι, ως συνήθως, πρώτο

 

@mustasfank

Εμείς σας μερσουμε... Περιμένοντας τις φωνές... (In English, που κατα τον Τρολευ δεν επιτρέπονται στο noiz... Looking forward)

 

@npap -  ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Τωρα μας φωτισες  Στρατο ;D ;D ;D

Απλά μου θύμησε ότι γιόρταζα (το είχα ξεχάσει). ;D ;D

 

 

 

Τον Paquito τον είχα δει στον Λυκαβητό.

Κάποια στιγμή που έπαιζε η απίστευτη μπάντα που είχε φέρει, βλέπουμε καπνούς στην σκηνή.

Και τον Paquito να φωνάζει, "fuego, fuego". ;D ;D ;D

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοίτα Ντίνε... άμα κόψεις το τσιγάρο και το ποτό δεν θα μπορείς να κόψεις το noiz...

 

 

Ο καθένας μεγαλώνοντας κόβει ότι θεωρεί παρείσακτο με βάση τα ισοδύναμα ;D ;D ;D

Τώρα να κόψεις το τσιγάρο για το ΝΟΙΖ  με φαίνεται ολίγον όπως λες κι εσύ.

Επίσης τελευταία έχω πρόβλημα κι εγώ, δεν ημπορώ να ανέβω όσο εύκολα ημπορούσα παλιά-στη κατηφόρα, τα γόνατα δεν έχουν πρόβλημα που λέει και η άλλη, αλλά στην ανηφόρα έχω.

  Το λεπόν, σκέφτομαι να κόψω εντελώς τα φρικομέταλλα, να ελαττώσω τα τσιγάρα και να κόψω εντελώς αυτούς που με χαλάνε τη διάθεση. Δεν έχω καμιά διάθεση να ακούω για Β. Κορέα από άνθρωπες που δεν ξέρουν τι τους γίνεται. Θέλω Φοξ-Βάγκεν θα με πληρώσει και τα επιπλέον τέλη κεκλοφορίας.

   Ηλεκτρονικό όχι, ή το κόβεις ,ή όχι, άσε μη μας κυνηγάει κανείς για ρύπους και δεν μας καλύπτει η εγγύηση του κατασκευαστή

 Σε λίγο θα γίνω 50, σκεύομαι να ακολουθήσω το δάσκαλο της εναλλακτικής, ας δώσω μια τουφεκιά για εκκίνηση του Μαραθωνίου

 Κιθάρες.................

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τα μεγαλύτερα ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΜΑΤΑ που γράφτηκαν ποτέ.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=MDAJZHu1UDI

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Ηλεκτρονικό όχι, ή το κόβεις ,ή όχι...

 

δεν είναι όλα για (την) πλάκα αγαπητέ...

ΝΑΙ... το καλύτερο είναι να κόψεις τον αποδεδειγμένο καρκίνο μαχαίρι...

 

όταν όμως κάποιος με εγκεφαλική αιμορραγία, με τον όποιο εγκέφαλο διαθέτει να χει "πάρει" χιλιοστά" προς δεξά (λες έτσι να εξηγείται? ;D) και παίζοντας τάβλι με τον χάροντα όπως εγώ, ΔΕΝ ΤΟ ΕΚΟΨΕ, δεν λέει πια ΜΕΓΑΛΑ ΛΟΓΙΑ και πιάνεται από τα μαλλιά...

 

δεν ξέρω τι θα πάθω από αυτό μετά από 5-10-20 χρόνια, μπορούμε όμως να μιλήσουμε όσο θες για τα πεντακάθαρα πλέον πνευμόνια μου (μετά από 30+ χρόνια άγριο κάπνισμα),

την όσφρηση μου, την γεύση μου και την 2η εφηβεία που διάγω μετά από 5 χρόνια πλέον φλώρικου ατμού...

 

 

 

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου