Προς το περιεχόμενο

Υιοθετηση παιδιου απο ομοφυλα ζευγαρια



Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν υπάρχει σωστό και λάθος στο σεξ - διαφορετικά θα υπήρχε μόνο ένας τρόπος να το κάνεις.

 

Παλι εκτος θεματος. Ξεκινησα εγω το νημα για το σεξ?  ::)

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 177
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Με λιγα λογια ειμαι υπερηφανος για αυτο που ειμαι και αυτο που κουβαλαω και δεν θελω να ομογενοποιηθω παραδοση λεγεται αυτο

 

Μη φοβασαι λοιπον....και ο Ελληνας.... φουστης  ::)  γουσταρει τσιπουρο και κοκορετσι και και ο Ελληνας.... φουστης  ::)  γουσταρει  να βαφει αυγα και να πηγαινει στην Ανασταση το Πασχα και να αναβει και κανα κερι στη εκκλησια ( πιστευει/δεν πιστευει) και και ο Ελληνας.... φουστης  ::)  γουσταρει  να καπνιζει σαν....φουστης  ;D στα εστιατορια και στα νοσοκομεια και  ο Ελληνας.... φουστης  ::)  γουσταρει  να χορευει τσαμικα & ζεϊμπεκικα  αν μερακλωσει και και ο Ελληνας.... φουστης  ::)  γουσταρει ρεμπετικα και ο Ελληνας.... φουστης  ::)  γουσταρει να την αραζει στα ουζαδικα με τις ωρες οπως και ο Ελληνας.... φουστης  ::)  γουσταρει να εχει ΠΑΙΔΙΑ και να τα ΦΡΟΝΤΙΖΕΙ και να τα ΠΡΟΣΕΧΕΙ και να τα ΑΓΑΠΑΕΙ...και ο Ελληνας.... φουστης  ::)  γουσταρει που ειναι ΕΛΛΗΝΑΣ...

 

Δεν ΚΙΝΔΥΝΕΥΕΙΣ λοιπον απο τον Ελληνα φουστη.... (τωρα για τον φουστη απο την Ωκεανια δεν παιρνω και ορκο  ;D)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν έχω απαντήσεις.

 

Έχω όμως ερωτήσεις.

Αν τις απαντήσετε, πάμε παρακάτω.

 

 

ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΖΕΥΓΑΡΙΟΥ (οτιδήποτε είδους)

Γιατί θέλει ένα ζευγάρι να κάνει παιδί?

Γιατί θέλει ένα ζευγάρι να μεγαλώσει ένα παιδί?

Ποιός είναι ο ρόλος του (αγέννητου) παιδιού σ' αυτούς τους λόγους?

Τι θα έπρεπε να λάβει υπ' όψην του το ζευγάρι πριν πάρει αυτή την απόφαση?

Γιατί αν ένα ζευγάρι δεν μπορεί να κάνει παιδί σκέφτεται την υιοθεσία?

 

ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΒΙΟ-ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΑΣ

Γιατί τα ζώα προβαίνουν σε σεξουαλικές πράξεις με άλλου είδους ζώα (σκύλος-γάτα)?

Γιατί τα αρσενικά προσπαθούν να φαίνονται δυνατότερα για να προσελκύσουν τα θηλυκά?

Γιατί τα θηλυκά προτιμούν (κατά κανόνα) τα δυνατότερα αρσενικά?

 

Είναι πολλές άλλες ερωτήσεις, αλλά αυτές είναι μια καλή αρχή.

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλι εκτος θεματος. Ξεκινησα εγω το νημα για το σεξ?  ::)

 

Σόρι που θα σε ταράξω, αλλά ο ρατσισμός που υφίστανται οι gay/lesbian/bi από τους ομοίους σου, ετερό, έχει να κάνει με την ερωτική και σεξουαλική τους προτίμηση.

Μην τρολάρεις - δεν χρειάζεται να πετάγεσαι να πεις κάτι αν δεν έχεις να συνεισφέρεις κάτι ουσιαστικό στη συζήτηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη φοβασαι λοιπον....και ο Ελληνας.... φουστης  ::)  γουσταρει τσιπουρο και κοκορετσι και και ο Ελληνας.... φουστης  ::)  γουσταρει  να βαφει αυγα το Πασχα και να αναβει και κανα κερι στη εκκλησια (αν πιστευει) και και ο Ελληνας.... φουστης  ::)  γουσταρει  να καπνιζει σαν....φουστης  ;D στα εστιατορια και στα νοσοκομεια και  ο Ελληνας.... φουστης  ::)  γουσταρει  να χορευει τσαμικα & ζεϊμπεκικα  αν μερακλωσει και και ο Ελληνας.... φουστης  ::)  γουσταρει ρεμπετικα και ο Ελληνας.... φουστης  ::)  γουσταρει να την αραζει στα ουζαδικα με τις ωρες οπως και ο Ελληνας.... φουστης  ::)  γουσταρει να εχει ΠΑΙΔΙΑ και να τα ΦΡΟΝΤΙΖΕΙ και να τα ΠΡΟΣΕΧΕΙ και να τα ΑΓΑΠΑΕΙ...

 

Δεν ΚΙΝΔΥΝΕΥΕΙΣ λοιπον απο τον Ελληνα φουστη....

 

+10000

 

Από εμένα κινδυνεύει που δεν γουστάρω τίποτα από αυτά και δεν είμαι φούστης  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη φοβασαι λοιπον....και ο Ελληνας.... φουστης  ::)  γουσταρει τσιπουρο και κοκορετσι και και ο Ελληνας.... φουστης  ::)  γουσταρει  να βαφει αυγα το Πασχα και να αναβει και κανα κερι στη εκκλησια (αν πιστευει) και και ο Ελληνας.... φουστης  ::)  γουσταρει  να καπνιζει σαν....φουστης στα εστιατορια και στα νοσοκομεια και και ο Ελληνας.... φουστης  ::)  γουσταρει  να χορευει τσαμικα & ζεϊμπεκικα  αν μερακλωσει και και ο Ελληνας.... φουστης  ::)  γουσταρει ρεμπετικα και ο Ελληνας.... φουστης  ::)  γουσταρει να την αραζει στα ουζαδικα με τις ωρες οπως και ο Ελληνας.... φουστης  ::)  γουσταρει να εχει ΠΑΙΔΙΑ και να τα ΦΡΟΝΤΙΖΕΙ και να τα ΠΡΟΣΕΧΕΙ και να τα ΑΓΑΠΑΕΙ...

 

Δεν ΚΙΝΔΥΝΕΥΕΙΣ λοιπον απο τον Ελληνα φουστη.... ?

Εγραψα εγω οτι κινδυνευω η φοβαμαι τους Φουστηδες ;D η οτι θα τους καψω η οτι αλλη ηλιθιοτητα γραφτηκε απο καποιους .Δεν με ενδιαφερει τι κανει ο αλλος στο κρεββατι του.Δικαιωμα του να ειναι Φουστης .Δικαιωμα μου ομως  βασει του ηθικου μου κωδικα να μην θελω να υιοθετει παιδια 8)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+10000

 

Από εμένα κινδυνεύει που δεν γουστάρω τίποτα από αυτά και δεν είμαι φούστης  ;D

 

εγω γουσταρω ζεϊμπεκικα (κανονικα οχι εντεχνα  ;D)  ,τσιπουρα και κοκορετσια οποτε ειμαι οκ.... ;D

 

Δικαιωμα μου ομως  βασει του ηθικου μου κωδικα να μην θελω να υιοθετει παιδια Cool

 

αλλο αυτο ομως και αλλο το οτι ειναι η αιχμη του δορατος απο τους Ωκεανιους για να παψουμε να ειμαστε Ελληνες.... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι Tamtam, εχεις πολυ καλη διαισθηση πως ανοιξα το θρεντ επειδη ειμαι ομοφοβικος και ψευτης. Ουτε ο Λουκ Σκαϊγουοκερ.

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγραψα εγω οτι κινδυνευω η φοβαμαι τους Φουστηδες ;D η οτι θα τους καψω η οτι αλλη ηλιθιοτητα γραφτηκε απο καποιους .Δεν με ενδιαφερει τι κανει ο αλλος στο κρεββατι του.Δικαιωμα του να ειναι Φουστης .Δικαιωμα μου ομως  βασει του ηθικου μου κωδικα να μην θελω να υιοθετει παιδια 8)

 

"Δικαίωμά μου κι εμένα να μην τρως κρέας με πατάτες".

Κανένα δικαίωμα δεν έχεις φίλε μου πάνω στο γούστο του άλλου, λάθος σε πληροφόρησαν. Αν επιμένεις πάντως, υπάρχει πάντα και το Ιράν που κάτι τύπους σαν κι εσένα, τους κάνει Υπουργούς Δικαιοσύνης (λέμε τώρα).  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου