Προς το περιεχόμενο

Eurovision 2006. Τωρα που την πήραμε, τί θα την κάνουμε;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Την πήραμε και τη Eurovision... Μόνο η Πόλη έμεινε. Πολύ θα ήθελα να μάθω τις απόψεις των μελών του Noiz για τις τελευταίες εξελίξεις (πρωτιά στην Ουκρανία, ανάθεση διοργάνωσης της επόμενης Eurovision στην Ελλαδα κλπ). Για να σας δώσω λίγη τροφή για σκέψη (και να ανάψω και λίγο τα αίματα) σας λέω ότι προσωπικά δεν χάρηκα καθόλου. Περισσότερα στην πορεία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γειά σου φίλε,

Kαλή διαφήμιση είναι αυτό το θέμα.

Τα υπόποιπα για εμένα περισσεύουν.

Από κάτι τέτοια πιάνεται μεγάλο ποσοστό του κόσμου και νομίζω ότι είναι χαζομάρα να τα 'θάβουμε' ή αν θέλεις και να μην τα υποστηρίζουμε.

Τώρα να χοροπηδάς από τη χαρά σου είναι αστείο εάν δεν έχεις κερδίσει το λαχείο αλλά τι να κανουμε, αυτά συμβαίνουν παντού.

Δεν το παρακολούθησα και εκεί που ήμουνα, ευτυχώς, κανένας δεν ενδιαφέρθηκε αλλά όταν μας ήρθε η είδηση το σχολιάσαμε θετικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δήλωση αμερικανού πολιτικού σχολιαστή λίγο πριν την εκλογική αναμέτρηση που έγινε πριν λίγο καιρό (και την οποία κέρδισε ο Μπους, όπως ξέρετε): το να πιστεύει κανείς ότι ο Μπους φταίει για την κατάσταση που επικρατεί στη χώρα και στον κόσμο, είναι σα να πιστεύει ότι για όλα όσα γίνονται στη Disneylang φταίει ο Μίκυ Μάους!

 

Όχι δεν είμαι off-topic.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως πρεπει να χαιρόμαστε είμαστε και επισημως πρώτοι στον πιό άκυρο & κιτς διαγωνισμό του πλανήτη.... :cry:

 

(& το χειροτερο απ όλα θα οδηγήσει & αυτο σε ψευτοεθνιστική υστερία & brainwash απο τα κανάλια....ε,ρε τι εχουμε να τραβήξουμε... :cry: )

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα παντως αυτο που μου εκανε τρομερη εντυπωση ειναι το οτι ολη η ελλαδα ειχε βγει στους δρομους και πανυγηριζε.. 8O 8O καλα εχουμε ξεφυγει τελειως :roll:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως νομίζω πως-ανεξάρτητα αν ο διαγωνισμός είναι άκυρος,κίτς,αρλούμπα ή ο,τιδήποτε άλλο-είναι μια καλή ευκαιρία για τουριστική προβολή της χώρας μας και δεν πρέπει να την αφήσουμε ανεκμετάλευτη.

 

 

Κατά τα άλλα,είναι όντως ανησυχητικό το πόσο εύκολα οδηγούμαστε,ως λαός,σε εθνικιστικές εξάρσεις.

one colour: black - and shades of grey

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατά τα άλλα,είναι όντως ανησυχητικό το πόσο εύκολα οδηγούμαστε,ως λαός,σε εθνικιστικές εξάρσεις.

 

και ακομα πιο ανησυχητικό ότι παρ 'όλες τις ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΕΣ ΣΦΑΛΙΑΡΕΣ που τρωμε εδω & χρονια μυαλό δεν βάζουμε :cry:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

paidia katarxas signomi gia ta greeklish alla to pc mou den vlepei ellinika...pantos se sxesi me tin eurovision den mou aresei genika to thapsimo mias prospatheias esto kai an einai kits i otidipote...exalou an einai opos to leme giati kathe xrono asxoloumaste 2-3 mines prin - profanos oxi idi oloi eseis pou apantisate mexri tora - me afto to thema.Pistevo oti kai an kerdizei i ellada einai kalo gia tin provoli tis pros ta exo esto kai an afto einai i eurovision tis opoias den tha elega oti eimai kai ego fan omos anagnorizo tin opoiadipote prospatheia.telika re paidia mipos krazoume tous allous giati den eimaste stin thesi tous eno an eimastan tote isis na fernomastan pio kits kai apo aftous ?...den xero exo mathei na koitazo afto pou kano ego giati to goustaro kai apo ekei kai pera den me noiazei ti tha pei o kathenas arkei na exo kapoious pou pistevoun se mena oson afora tis etairies toulaxiston pou stin fasi mou den iparxouns kan stin ellada opote anagastika exo strafei pros ta exo.thanks gia tin ipomoni sas kai pali...

ead, Follow or Get out of the way !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου