Προς το περιεχόμενο

Eurovision 2006. Τωρα που την πήραμε, τί θα την κάνουμε;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα συμφωνήσω με τα περισσότερα.Παρόλα αυτά μήπως τα θυσιάζουμε όλα στο βωμό της προβολής;(Ο σκοπός αγιάζει τα μέσα δηλαδή)

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

paidia katarxas signomi gia ta greeklish alla to pc mou den vlepei ellinika...pantos se sxesi me tin eurovision den mou aresei genika to thapsimo mias prospatheias esto kai an einai kits i otidipote...exalou an einai opos to leme giati kathe xrono asxoloumaste 2-3 mines prin - profanos oxi idi oloi eseis pou apantisate mexri tora - me afto to thema.Pistevo oti kai an kerdizei i ellada einai kalo gia tin provoli tis pros ta exo esto kai an afto einai i eurovision tis opoias den tha elega oti eimai kai ego fan omos anagnorizo tin opoiadipote prospatheia.telika re paidia mipos krazoume tous allous giati den eimaste stin thesi tous eno an eimastan tote isis na fernomastan pio kits kai apo aftous ?...den xero exo mathei na koitazo afto pou kano ego giati to goustaro kai apo ekei kai pera den me noiazei ti tha pei o kathenas arkei na exo kapoious pou pistevoun se mena oson afora tis etairies toulaxiston pou stin fasi mou den iparxouns kan stin ellada opote anagastika exo strafei pros ta exo.thanks gia tin ipomoni sas kai pali...

 

Δυστυχώς φίλε μου ενα πραγμα είτε είναι κιτς και κακόγουστο είτε δεν ειναι & η Eurovision ειναι.

 

Δεν είναι τυχαίο άλλωστε ότι οι μονες χωρες που ασχολουνται σοβαρα με αυτην ειναι οι ΤΡΙΤΟΚΟΣΜΙΚΕΣ (μεταξυ των οποίων & εμεις...).

Στην Αγγλία π.χ. που εχει σοβαρή μουσικη σκηνη ΚΑΝΕΙΣ δεν ήξερε οτι το Σαββατο λαμβανε χωρα η Eurovison....

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξερω superfink αν ασχολειται η αγγλια η οχι με τη eurovision, αλλα το αλλα beyonce παιδι που εστειλε μου εφτιαξε το σαββατο....εχω και γω αδυναμιες :oops:

 

 

η eurovision ειναι ο πιο αθλιος διαγωνισμος που υπαρχει. και γελαω με σχολια πχ οτι οι νορβηγοι glam-kitch-80's ηταν μια πρωτοτυπη παρουσια για τον διαγωνισμο, με το αλλα kiss-europe-δεν ξερω και γω τι- τραγουδι τους :twisted: :twisted: :twisted:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξερω superfink αν ασχολειται η αγγλια η οχι με τη eurovision' date=' αλλα το αλλα beyonce παιδι που εστειλε μου εφτιαξε το σαββατο....εχω και γω αδυναμιες :oops:

 

 

η eurovision ειναι ο πιο αθλιος διαγωνισμος που υπαρχει. και γελαω με σχολια πχ οτι οι νορβηγοι glam-kitch-80's ηταν μια πρωτοτυπη παρουσια για τον διαγωνισμο, με το αλλα kiss-europe-δεν ξερω και γω τι- τραγουδι τους :twisted: :twisted: :twisted:[/quote']

 

οντως πολυ παιδι & ειχε και φωναρα :wink:

 

τι ΚΙSS & πρασινα άλογα μου λες σαν τους MOTLEY CRUE ΣΤΟ ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ ήταν :!: (δεν ντρεπονται ΓΕΡΟΙ άνθρωποι δεν τους έχει πει κανενας οτι μετα τα 60 δεν κανει να βαζεις make up? :lol: )

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ το μόνο σχόλιο που έχω να κάνω για το σάββατο είναι ότι οι Τούρκοι μας δώσανε 12άρι κι εμείς δεν τους δώσαμε ούτε 1. Αυτό με κάνει να σκέφτομαι άλλα πράγματα.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ το μόνο σχόλιο που έχω να κάνω για το σάββατο είναι ότι οι Τούρκοι μας δώσανε 12άρι κι εμείς δεν τους δώσαμε ούτε 1. Αυτό με κάνει να σκέφτομαι άλλα πράγματα.....

Έλα ντε κι εγώ το παρατήρησα αυτό.Είμαστε κι εμείς μου φαίνεται...

 

Υ.Γ. fleamail σου έστειλα ένα pm.Γιατί δεν μου απάντησες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι ΚΙSS & πρασινα άλογα μου λες σαν τους MOTLEY CRUE ΣΤΟ ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ ήταν :!: (δεν ντρεπονται ΓΕΡΟΙ άνθρωποι δεν τους έχει πει κανενας οτι μετα τα 60 δεν κανει να βαζεις make up? :lol: )

 

Ο τραγουδιστής των Νορβηγών μου έκανε κάτι ανάμεσα σε Freddie Mercury και Θείας Λένας. Το τι γέλιο έριξα, μ'αυτόν και τον άλλο τον ινδιάνο-"θέλω να γίνω RHCP"-"από δω η γιαγιά μου με το ταμπούρλο" δεν περιγράφεται. Για να μην πω για τους Αδελφούς Κατσάμπα-jr που βγήκαν προς το τέλος.

 

Με λίγα λόγια, πολύ ενδιαφέρων διαγωνισμός, ποιος Mr. Bean και μαλακίες...

 

(φίλε Wow!, αυτό ήταν μια απόπειρα σάτιρας, χωρίς ίχνος κομπλεξισμού, θέλω να πιστεύω. Και συμφωνώ μαζί σου ότι έχουμε γεμίσει κομπλεξάκια, κάνει αυτό που κάνεις και αγνόησέ τους. Μαζί σου! :wink: )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Q: Είμαι ο μόνος που θυμάται πως 3 χρόνια πριν είχε συμμετάσχει στον ελληνικό προκριματικό για τη Eurovision ο yameth?...

 

http://eurosongonline.com/2002/greece.html

url=http://www.soundclick.com/akisk]Akis K

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου