Προς το περιεχόμενο

Windows VISTA, λαγοί και πετραχήλια


PCMAN

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 88
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μόνο που αυτό το παράδειγμα με τα αυτοκίνητα δεν αρμόζει καθόλου σε στους υπολογιστές!

Όποιος αγοράζει ακριβό υπολογιστή χωρίς να έχει ανάγκη τα παραπάνω που του προσφέρει απλά και μόνο επειδή κάποια στιγμή στο μέλλον ίσως τα χρειαστεί μάλλον λεφτά πετάει :wink: Ο υπολογιστής είναι το χειρότερο αντικείμενο για επένδυση!

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σας σε γενικές γραμμές.

 

Αλλά η περίπτωση μου είναι διαφορετική.

Δεν θα μπω σε ανάλυση, αυτό είναι ένα άλλο επεισόδιο.

 

Πάντως δεν πάω με την μόδα, έχω την προσωπική μου στρατηγική σε ότι κάνω.

Και λόγο της τεχνικής μου εμπειρίας καταφέρνω να έχω πάντα αποδοτικό σύστημα, πάνω από τον μέσο όρο .

 

 

Η σχέση με τα Windows είναι, μια σχέση μίσους και αγάπης όπως ανέφερε ένας φίλος , σε προηγούμενη απάντηση .

 

Ίσως όμως, η έκφραση κάθε πέρσι και καλύτερα να έχει ένα ειδικό βάρος στο θέμα XP - VISTA .

 

Ο σκοπός μου είναι να ενημερώσω, η επιλογή είναι πάντα δικιά σας !! :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα πήρα τόσο στο κρανίο από τα Vista , που αγόρασα και παρέλαβα σήμερα μια ολοκαίνουργια ΑΔΕΙΑ . Windows XP Pro SP2 ENG DSP .

 

131 Ευρουδακια ..

 

Ετσι για το γ.α.μ...το , είμαι ΝΟΜΙΜΟΣ .. :lol: :lol:

 

Η έκδοση VLK που έχω ... λέει η Microsoft ότι δεν είναι νόμιμη, χωρίς να έχεις αγοραση πρώτα, προσωπική άδεια ...

 

VLK = Volume license

 

VISTA ... Παρ τα .. τα.. ζάρια σου και ξαναρI. ξ.STA :lol: :lol:

 

 

Ερεεε γλέντια , θα γίνουμε κολητάδια, με τους συντρόφους στο τηλεφωνικό κέντρο της Microsoft , κάθε μέρα θα ζηταω ενεργοποίηση , ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΕΜΠΕΛΙΑΖΟΥΝ :twisted: :lol: :lol:

 

Τα VLK δεν χρειάζονται ενεργοποίηση , αλλα έτσι το λεω για πάρω το αίμα μου πίσω. :wink:

 

.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου