Προς το περιεχόμενο

Ας φεύγουν επιτέλους οι sold αγγελίες


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχεις απολυτο δικιο φιλε.

Ισως λογω φορτου εργασιας δεν ειναι ευκολο να καθεται καποιος και να βλεπει σε καθε    προσωπικο προφιλ που εχει μπει sold.

Νομιζω οτι ποιο ευκολο θα ηταν να γινει καποια ρυθμιση μεσω προγραμματισμου και την επομενη ημερα αυτοματα η αγγελια να φευγει και απο τον υπολοιπο ογκο των αγγελιων αλλα και απο το προσωπικο προφιλ του καθενος.

 

Νομιζω ομως οτι ποιο ενοχλητικο απο αυτο που προανεφερες ειναι οτι ακομα και σημερα 15 χρονια μετα τη λειτουργια του νοιζ επιτρεπουν σε καποιους συμφορουμιτες να δημοσιευουν οτι ωρα θελουν την αγγελια τους ............ ??? ??? ??? ??? ???

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

............  επιτρεπουν σε καποιους συμφορουμιτες να δημοσιευουν οτι ωρα θελουν την αγγελια τους ............

 

 

Πολύ σωστό.

 

Τουλάχιστον όχι τις ώρες κοινής ησυχίας. ;D ;D

Πρώην VARTANIS 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Πολύ σωστό.

 

Τουλάχιστον όχι τις ώρες κοινής ησυχίας. ;D ;D

 

;D ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@stratocaster71:καπου τα μπερδευεις η κανεις πλακα;;;;

Για κοιτα τι εγραψες << επιτρεπουν σε συμφορουμιτες να δημοσιευουν οτι ωρα θελουν την αγγελια τους>> λες να γινεται αυτο με τυμπανοκρουσιες;Τη δημοσιευουν δεν την βγαζουν με την ντουντουκα!!Αν δεν εκανες πλακα εξηγησε μας τι εννοεις ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Νομίζω οτι δεν επιμελείται κανείς

Νομίζω πως δεν μπήκες καν στον κόπο να διαβάσεις τις Οδηγίες των Αγγελιών.

 

Πώς αποσύρω την αγγελία μου;

Αν πουληθεί το αντικείμενό σας ή απλώς αποφασίσετε να το αποσύρετε, κάντε login και επιλέξτε «Οι Αγγελίες μου». Αφού εντοπίσετε την αγγελία, μπορείτε να τη μαρκάρετε ως Sold κάνοντας κλικ στο κουμπί «Σημειώστε ως Sold», οπότε και αποκρύπτονται αυτόματα τα στοιχεία επαφής στην αγγελία. Δεν χρειάζεται να σβήνετε το περιεχόμενο, αφού οι ληγμένες αγγελίες δεν φαίνονται στο κοινό και διαγράφονται αυτόματα μετά από συγκεκριμένο χρονικό διάστημα.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου