Προς το περιεχόμενο

Αλλαγη στα Ταστα


gpiad

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καποια στιγμη η οποια πιστευω οτι σιγα σιγα ερχεται στην παρακατω ταστιερα θα αλλαξω ταστα εχει κανεις ιδεα με το ασπρο/κρεμ σημειο στα πλαγια τι θα γινει?θα ξηλωθει και θα φαινεται το αυλακι?θα γινει αλλη πατεντα για να μην τραυματιστει?εχει κανεις παρομοια εμπειρια?

 

520.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στη συγκεκριμενη κιθαρα και αφου οι ακρες των ταστων δεν ειναι (οπως στις πολυ ακριβες κιθαρες) κατω απο το binding αλλα απο πανω ,απλα θα βγουν τα παλια & θα μπουν τα καινουργια,αν βρεις κανενα ΠΟΛΥ μαγκα μαστορα μπορει να σου βαλει τις ακρες των ταστων κατω απο το φιλετο αλλα θα σου παρει το κεφαλι απο λεφτα (& δικαιως)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ,οπως εχει μ'αρεσει δεν θα ηθελα να αλλαξω κατι ποσο μαλλον και απο αποψη οικονομικου,θα θελα ομως να δω αυτο που λες υπαρχει καμια φωτο (''κατω απο το φιλετο'')? :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mπες στο site της HAMER,οι περισσοτερες κιθαρες της ετσι ειναι φτιαγμενες...

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρηκα μια, καταλαβα πως ειναι,δεν εχω το ξαναδει παντως αν θυμαμαι καλα στα μαγαζια της αθηνας ή δεν ειμαι πολυ παρατηρητικος εγω..

 

thanks οσο ζεις μαθαινεις 8)

 

specialk_detail2_lg.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tα παλια τα χρονια παιδακι μου ,που ο κοσμος δεν ειχε πονηριά & στην Αθηνα πηγαιναμε εκδρομη στο Κεφαλαρι με το γκαζοζεν....ετσι τις φτιανανε ολες..

μετα ηρθε η κατοχη,ο κουμουνισμος :lol: :lol: ,χαλασε ο κοσμος.... :lol:

 

αχ,τι μου θυμισες τωρα,ψωμακι,ελιτσες και ντοματιτσα.. :lol: κατω απο τον Αττικο ηλιο με μια ...λατερνα να μας παιζει μελωδιες... :lol:

 

επαρηλθον οι χρονοι εκεινοι... :lol:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στη συγκεκριμενη κιθαρα και αφου οι ακρες των ταστων δεν ειναι (οπως στις πολυ ακριβες κιθαρες) κατω απο το binding αλλα απο πανω ' date='[/quote']

οπως πχ ειναι στην greco μου και σε ολες τις greco που πωλουνται στο ebay τσαμπα.

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έτσι ειναι και η .....maya μου,ομολογουμένως όμως είναι ....λιγο μικρότερη απο μένα..ισως τότε και τις...υποδυέστερες τις ψιλοπρόσεχαν..

Μα καθόλου δεν αγαπάς τους ανθρώπους ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου