Προς το περιεχόμενο

Αγγελιες...αυτος ο βραχνας


bsiap

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παντως εγω οποτε γραφω δεν θελω ανταλλαγές μου στέλνουν μονο ανταλλαγές. Επισης οταν λέω ανταλλαγη μόνο με κάτι συγκεκριμένο μου στέλνουν οτιδηποτε άλλο εκτος απο αυτό που θελω.Επισης γραφεις μια τιμη(που εγω παντα βαζω σχεδον την τελική) και θεωρουν οτι είσαι ετοιμος να κατεβασεις τα παντελονια.Τέλος για μια κιθάρα που έδινα βρέθηκε αγοραστης απο επαρχία, και ενω μου έδωσε τα στοιχεία του ο άνθρωπος, αποφάσισα τελικά να μην τη στείλω για να μην τελικά έχουμε ιστοριες και παρεξηγησεις του στυλ "δεν τα ειχα δει στη φώτο αυτά,μου ειχες πει οτι ηταν σε πολύ καλή κατάσταση ενω εγω δεν θεωρω οτι ειναι"κατι που θεωρω απόλυτα φυσιολογικό να συμβεί. Οπότε δεν θεωρώ οτι το να εχεις μιλήσει με καποιον απο επαρχία και τελικά να μην τη στείλεις, για να μην συμβεί το οτιδήποτε ειναι απαραιτητα κακο.

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοείται πως δεν είναι υποχρεωμένος να μου το στείλει. δικό του είναι, και ότι θέλει το κάνει

The Bass Dredd

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρόβλημα ξεκινάει απο πολλούς πωλητές που όταν λαμβάνουν το μηνυμα της φόρμας στα email τους, απαντούν άμεσα χωρίς να βλέπουν που στέλνουν, παρα το ότι υπάρχει προειδοποίηση που λέει: ΜΗΝ ΑΠΑΝΤΑΤΕ ΕΔΩ ΑΛΛΑ ΜΕΣΩ ΤΟΥ ΠΡΟΦΙΛ ΣΑΣ. Κι ετσι δεν λαμβανετε απάντηση γιατι το email επιστρέφει στο noiz.

Γιάννη, εγώ πάντως όταν λαμβάνω email από το Smart Noiz στο Outlook 2007 και κάνω reply (απάντηση), στο πεδίο του παραλήπτη μπαίνει απευθείας η διεύθυνση του ενδιαφερόμενου και όχι το [email protected]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Εγώ πρόσφατα ζήτησα από συνφορουμίτη, ο οποίος είναι και Modulator να μου στείλει ένα πετάλι που έχει προς πώληση, ζήτησε τα στοιχεία μου, τα έδωσα, δεν έκανα παζάρι στη τιμή ή στα μεταφορικά, δεν έστειλε το πετάλι.

 

Λέω ΟΚ, θα το έδωσε κάπου τοπικά.

 

Η αγγελία έληξε και μετά από λίγες μέρες την ξαναείδα δημοσιευμένη από τον ίδιο.

 

Περαστικά!

 

H απάντηση:

Τέλος για μια κιθάρα που έδινα βρέθηκε αγοραστης απο επαρχία, και ενω μου έδωσε τα στοιχεία του ο άνθρωπος, αποφάσισα τελικά να μην τη στείλω για να μην τελικά έχουμε ιστοριες και παρεξηγησεις του στυλ "δεν τα ειχα δει στη φώτο αυτά,μου ειχες πει οτι ηταν σε πολύ καλή κατάσταση ενω εγω δεν θεωρω οτι ειναι"κατι που θεωρω απόλυτα φυσιολογικό να συμβεί. Οπότε δεν θεωρώ οτι το να εχεις μιλήσει με καποιον απο επαρχία και τελικά να μην τη στείλεις για να μην συμβεί το οτιδήποτε δεν ειναι απαραιτητα κακο.

 

Το έχω κανει και εγω. Δεν εχει καμμια υποχρέωση ο πωλητής να συνάψει συναλλαγή, επειδή ενδιαφερεται περισσότερο ο φερόμενος αγοραστής. Πρέπει να εξυπηρετεί και τους δύο.

 

ΥΓ - Παρεμπιπτόντως το πετάλι που πουλούσα τοτε το εχω ακόμα. Τι λες, δεν δικαιούμαι να το πουλήσω;

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι δεν διαβάζετε τα σχόλια μου. Πριν από λίγο εγώ έγραψα ότι δεν είναι υποχρεωμένος να μου στείλει το αντικείμενο. βιάζεστε yameth

The Bass Dredd

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Νομίζω ότι δεν διαβάζετε τα σχόλια μου. Πριν από λίγο εγώ έγραψα ότι δεν είναι υποχρεωμένος να μου στείλει το αντικείμενο. βιάζεστε yameth

Εφόσον συμφωνείτε γιατί το αναφέρετε σε αυτό το θέμα που αφορά παράπονα;

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφορά περισσότερο τον τρόπο που άγονται και φέρονται κάποιοι και όχι τόσο το αν έχουν δικαίωμα να το κάνουν

The Bass Dredd

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου