Προς το περιεχόμενο

Αγγελιες...αυτος ο βραχνας


bsiap

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μεσα σε μια εβδομαδα εχω στειλει τρεις εκδηλωσεις ενδιαφεροντος για αγγελιες μεσω email στους πωλητες και... φωνη βοωντος εν τη ερημω.

Ρε καταραχιάδες βαριεστε να απαντησετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χμμμ..δεν ξερω γιατι είμαστε στην παιδική χαρά αλλά θα απαντήσω σοβαρά. Μήπως υπάρχει κάποιο πρόβλημα στο σύστημα των μηνυμάτων των αγγελιών? Στο παρελθόν  έχει τύχει να  μην μπορώ να το χρησιμοποιήσω και η επικοινωνία με αγοραστές - πωλητές είχε γίνει μέσω email. Από τότε βάζω και το email μου στην αγγελία καλού-κακού.

 

edit: Μια μικρή διευκρίνιση, εννοώ ότι προτείνω να στέλνεις το email απευθείας απ το yahoo, gmail κλπ και όχι απ τη φόρμα στις αγγελίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεσα σε μια εβδομαδα εχω στειλει τρεις εκδηλωσεις ενδιαφεροντος για αγγελιες μεσω email στους πωλητες και... φωνη βοωντος εν τη ερημω.

Ρε καταραχιάδες βαριεστε να απαντησετε?

Να προτιμάς την τηλεφωνική επικοινωνία εφόσον υπάρχει στην αγγελία....

Συμβουλή μου...

Με τα mail δεν βγαζεις άκρη  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πρόσφατα ζήτησα από συνφορουμίτη, ο οποίος είναι και Modulator να μου στείλει ένα πετάλι που έχει προς πώληση, ζήτησε τα στοιχεία μου, τα έδωσα, δεν έκανα παζάρι στη τιμή ή στα μεταφορικά, δεν έστειλε το πετάλι.

 

Λέω ΟΚ, θα το έδωσε κάπου τοπικά.

 

Η αγγελία έληξε και μετά από λίγες μέρες την ξαναείδα δημοσιευμένη από τον ίδιο.

 

Περαστικά!

The Bass Dredd

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω οταν αρχιζει το παζαρι διακοπτω επικοινωνια επιτοπου

 

Και πολύ καλά κάνεις.

The Bass Dredd

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Επίσης μπορείς να στέλνεις φουσκωτούς στο σπίτι του για να σου απαντήσει.

 

Αλλη απλουστερη μέθοδος είναι να στέλνεις μεσα απο τη φόρμα που ειναι γι αυτη τη δουλειά.

 

Το πρόβλημα ξεκινάει απο πολλούς πωλητές που όταν λαμβάνουν το μηνυμα της φόρμας στα email τους, απαντούν άμεσα χωρίς να βλέπουν που στέλνουν, παρα το ότι υπάρχει προειδοποίηση που λέει: ΜΗΝ ΑΠΑΝΤΑΤΕ ΕΔΩ ΑΛΛΑ ΜΕΣΩ ΤΟΥ ΠΡΟΦΙΛ ΣΑΣ. Κι ετσι δεν λαμβανετε απάντηση γιατι το email επιστρέφει στο noiz.

 

Επίσης πολλοί απλά δεν βλέπουν τα email τους και προτιμούν το τηλέφωνο.

 

Τωρα όσοι απο εσάς βαζετε τηλέφωνα και email μεσα στο κειμενο της αγγελίας, παρακαλώ μην γκρινιάζετε μετά οπως πολλοι κάνουν, για το ότι επικοινωνούν μαζι τους απατεώνες. Ενηλικοι είστε, κάντε ότι νομίζετε. Σας ενημερώσαμε.

 

Οσο για τον moderator που εφαγε τα λεφτά του φίλου, μηπως θα επρεπε να με ενημερώσει ΑΜΕΣΑ για να δουμε τι συμβαίνει και να μην μενουν τετοιες εντυπωσεις;

 

 

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν έκανα παζάρι στη τιμή ή στα μεταφορικά,

 

κατσε, οταν εγραψα το σχολιο δεν ελεγε ‘’δεν’’ εκει… λαθος το ειχες γραψει :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου