Προς το περιεχόμενο

πηρατε τα δεματα απο αμερικη?


maze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω πάντως ψιλοφοβάμαι τις πορείες γιατί πολλές ζαρντινιέρες βρε παιδί μου.....

 

¶σε καλύτερα χρονιάρες μέρες...

 

Ναι' date=' αλλά αν δεν τις πειράξεις... ;) Το National Geographic έλεγε σε ένα ντοκιμαντές ότι είναι σαν τις σμέρνες. Είναι τρομακτικές στην όψη αλλά αν δεν τις πειράξεις δε σε πειράζουν. Ο κύπριος την πείραξε άκουσα :lol: :lol:[/quote']

Πάντως καλό είναι αν βλέπεις μία ζαρντινιέρα που σου φαίνεται ύποπτη να το αναφέρεις αμέσως στην αστυνομία. Οι ζαρντινιέρες μπορεί να είναι κυκλοθυμικές. :lol:

 

Ασε που όπως είπε και ο κ.υπουργός όταν επιτίθεσαι σε μια ζαρντινιέρα παίζεις με τη φωτά...γιατί είναι ένα σύνολο απο νεύρα και δεν ξέρεις πως θα αντιδράσει...

 

Παίδες τέρμα...έχω αποκτήσει ψυχολογικό με τα off topic...λοιπον:

 

ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΓΡΑΨΩ ΕΚΤΟΣ ΘΕΜΑΤΟΣ

 

ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΓΡΑΨΩ ΕΚΤΟΣ ΘΕΜΑΤΟΣ

 

ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΓΡΑΨΩ ΕΚΤΟΣ ΘΕΜΑΤΟΣ

 

ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΓΡΑΨΩ ΕΚΤΟΣ ΘΕΜΑΤΟΣ

 

ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΓΡΑΨΩ ΕΚΤΟΣ ΘΕΜΑΤΟΣ

 

ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΓΡΑΨΩ ΕΚΤΟΣ ΘΕΜΑΤΟΣ κτλ...................................................

(τι ωραία να υπήρχε το copy-paste και στα δικά μας σχολικά χρόνια την τότε λίθινη εποχή...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντήσεις 25
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Κανένα νέο σχετικα με τα δέματα?????

 

Ρε Αλέξη, τίποτε ακόμα το δικό σου;; :?

 

Καλά εγώ το πρώτο το δικό μου το ξέχασα, ευτυχώς που στείλανε άλλο οι άνθρωποι... αλλά αν δεν γίνεται... :cry: :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To ημερολόγιο έγραφε 18/10/06!!!!!!

Έκτος και αν έχω πέσει θύμα απάτης, γεγονός που το αποκλείω (τουλαχιστον για λίγο καιρό ακόμα). Απλά θα ήθελα να παρακαλέσω όποιος έχει λάβει δέμα απο Αμερική τον τελευταίο καιρό, το οποίο όμως πέρασε από το τελωνείο του Πειραιά, να το αναφέρει, αναφέροντας και την ημερομηνία αποστολής του δέματος.

Επίσης κάτι άλλο. Έλαβα προχτές ένα άλλο δέμα από Αμερική μέσω UPS αυτή την φορα. Βεβαια το δέμα δεν το πήρα στο χερί αλλά το βρήκα αφημένο στην εξωτερική πόρτα του σπιτιού μου!!!!!!!! Παραλίγο να το έκλαιγα και αυτό. Και όπως καταλαβένεται λόγω lower declare price δεν μπορώ να τους πω και πολλά $#%$%@!#$.........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

Μεγάλη ημέρα η σημερινή!!!!!!!!!!!!!!!!

Μετά από αναμονή 4 μηνών το δέμα έφτασε.

Ημερομηνία αποστολής: 18/10/06

Ημερομηνία παράδοσης: 16/02/07

 

Υπομονή...................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου