Προς το περιεχόμενο

πηρατε τα δεματα απο αμερικη?


maze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator
...

 

οι ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΕΣ Ταχυμεταφορες ΕΛΤΑ' date='εχουν παγιο κοστος εκτελωνισμου 6 ευρω και μολις σου φερουν το δεμα πληρωνεις και τους δασμους,αν υπαρχουν (η διασαφηση σου ερχεται μια μερα πριν για να ξερεις τι πρεπει να πληρωσεις)[/quote']

 

Ευχαριστώ, θα το έχω υπόψη μου και θα το δοκιμάσω.

Παρεπιπτόντως, (έτσι, για να κάνω και ένα πολιτικό αστείο στο ιδιο πνέυμα με τον menelaos) μάλλον στις ταχυμεταφορές έχουν τους συμβασιούχους των ΕΛΤΑ. Μόλις τους μονιμοποιήσουν, τους πάνε με μετάθεση στο τελωνείο Πειραιά για να ξυστούν με την ησυχία τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 25
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Οι ταχυμεταφορες ειναι 100% ιδιωτικη εταιρεια,εξ ου και η διαφορα...

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To πακέτο από τα τέλη Οκτώβρη δεν έχει φτάσει ακόμα... αυτό που έστειλαν ως αντικατάσταση όμως, στις αρχές Δεκέμβρη έφτασε σε μερικές μέρες (7-10 αν θυμάμαι καλά)

 

Από Stewmac, air parcel post.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια ακομα 10 ατομα αν μαζευτουμε ειμαστε αρκετοι για την πορεια :twisted:

 

Εγω πάντως ψιλοφοβάμαι τις πορείες γιατί πολλές ζαρντινιέρες βρε παιδί μου.....

 

¶σε καλύτερα χρονιάρες μέρες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πάντως ψιλοφοβάμαι τις πορείες γιατί πολλές ζαρντινιέρες βρε παιδί μου.....

 

¶σε καλύτερα χρονιάρες μέρες...

 

Ναι, αλλά αν δεν τις πειράξεις... ;) Το National Geographic έλεγε σε ένα ντοκιμαντές ότι είναι σαν τις σμέρνες. Είναι τρομακτικές στην όψη αλλά αν δεν τις πειράξεις δε σε πειράζουν. Ο κύπριος την πείραξε άκουσα :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
Εγω πάντως ψιλοφοβάμαι τις πορείες γιατί πολλές ζαρντινιέρες βρε παιδί μου.....

 

¶σε καλύτερα χρονιάρες μέρες...

 

Ναι' date=' αλλά αν δεν τις πειράξεις... ;) Το National Geographic έλεγε σε ένα ντοκιμαντές ότι είναι σαν τις σμέρνες. Είναι τρομακτικές στην όψη αλλά αν δεν τις πειράξεις δε σε πειράζουν. Ο κύπριος την πείραξε άκουσα :lol: :lol:[/quote']

Πάντως καλό είναι αν βλέπεις μία ζαρντινιέρα που σου φαίνεται ύποπτη να το αναφέρεις αμέσως στην αστυνομία. Οι ζαρντινιέρες μπορεί να είναι κυκλοθυμικές. :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως καλό είναι αν βλέπεις μία ζαρντινιέρα που σου φαίνεται ύποπτη να το αναφέρεις αμέσως στην αστυνομία. Οι ζαρντινιέρες μπορεί να είναι κυκλοθυμικές. :lol:

 

ΣΟΒΑΡΑ?!?!?!?!? Κλασικά! Κλασικές μαλ%$#ίες του National Geographic!!! Μια ζωή λένε τη μισή αλήθεια!!!! Έτσι την πάτησα και τότε που πήγα να χαϊδέψω το λευκό καρχαρία :( :( :(

 

Manual_Wheelchairs.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου