Προς το περιεχόμενο

Η μαγική Κιουρομπάλα - Κιουρομαντεία (QR)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

spacer.png


Κιουρομαντεία (QR) - Σκάναρε στην φωτογραφία την μαγική Κιουρομπάλα πάνω και μάθε τι κρύβει για σένα! ↵

🔮· Με σταθερό χέρι από κοντά (ή zoom) και λίγο υπομονή, η μαγική Κιουρομπάλα θα σου δώσει συγκεκριμένη ημερήσια απάντηση στα ελληνικά, ή πρόβλεψη μετά από 2-3 δευτερόλεπτα! ✨

¸.•*´ Θα σου φέρει τύχη μόνο αν την σκανάρεις δύο φορές την ημέρα *•.¸

> Μπορείς επίσης να στείλεις/προωθήσεις την φωτογραφία και στον φίλο/η σου, για περισσότερη τύχη..!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια φορά σχεδιάσαμε ένα site όπου θα λέγαμε τον καφέ και το χέρι, θα είχε και ειδική μπαρίτσα για κατάρες όπου θα την έσερνες και θα έστελνε μέχρι 7 γενιές γρουσουζιά... δεν υπήρχε τότε το qr, θα ταίριαζε γάντι στο site. Δεν το πραγματοποιήσαμε ποτέ λόγο φόβου για μηνύσεις. Τα ρίχνω σαν ιδέες αν σε ενδιαφέρει καμία. Είχε πέσει και σαν ιδέα να πουλάμε κόκαλα από κοτόπουλο τυλιγμένα με κλωστές ως ''διαβασμένα'' κοκαλάκια νυχτερίδας

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, Άγιος είπε

Μια φορά σχεδιάσαμε ένα site όπου θα λέγαμε τον καφέ και το χέρι, θα είχε και ειδική μπαρίτσα για κατάρες όπου θα την έσερνες και θα έστελνε μέχρι 7 γενιές γρουσουζιά... δεν υπήρχε τότε το qr, θα ταίριαζε γάντι στο site. Δεν το πραγματοποιήσαμε ποτέ λόγο φόβου για μηνύσεις. Τα ρίχνω σαν ιδέες αν σε ενδιαφέρει καμία. Είχε πέσει και σαν ιδέα να πουλάμε κόκαλα από κοτόπουλο τυλιγμένα με κλωστές ως ''διαβασμένα'' κοκαλάκια νυχτερίδας

Ενδιαφέρομαι, στείλε ινμποξ

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μεγαλύτερη ατραξιόν που εγώ πόνταρα πιο πολύ ήταν τα δωρεάν ξεματιάσματα. Ένα animated gif με ένα μεγάλο μάτι που πιάνει όλη την οθόνη, με βλέφαρο που ανοιγοκλείνει και αντιστροφή μέτρηση ενός λεπτού ενσωματωμένη στο gif. Στέκεσαι μπροστά στην οθόνη για ένα λεπτό και σε ξεματιάζει αυτόματα και δωρεάν, μιλάμε για κοινωνική προσφορά

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Άγιος είπε

Η μεγαλύτερη ατραξιόν που εγώ πόνταρα πιο πολύ ήταν τα δωρεάν ξεματιάσματα. Ένα animated gif με ένα μεγάλο μάτι που πιάνει όλη την οθόνη, με βλέφαρο που ανοιγοκλείνει και αντιστροφή μέτρηση ενός λεπτού ενσωματωμένη στο gif. Στέκεσαι μπροστά στην οθόνη για ένα λεπτό και σε ξεματιάζει αυτόματα και δωρεάν, μιλάμε για κοινωνική προσφορά

μια συνταγή για τα ''διαβασμένα κοκαλάκια νυχτερίδας'' περίμενα κι εσύ το γύρισες στο ξεμάτιασμα. Αυτά φίλε τα έκανε η πεθερά μου πριν 25 χρόνια από τηλεφώνου, χωρίς κάμερες

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, Σαμη Παραγκα είπε

μια συνταγή για τα ''διαβασμένα κοκαλάκια νυχτερίδας'' περίμενα κι εσύ το γύρισες στο ξεμάτιασμα. Αυτά φίλε τα έκανε η πεθερά μου πριν 25 χρόνια από τηλεφώνου, χωρίς κάμερες

 

Από ότι έχω ακούσει έτσι? Αν βρεις πεθαμένη νυχτερίδα στο δρόμο τη μαζεύεις (γιατί είναι δύσκολο να βρεις νυχτερίδα κυνηγώντας) και σε κάποια φάση του φεγγαριού, νέα σελήνη μάλλον, αργά τη νύχτα την βάζεις και τη βράζεις διαβάζοντας κάποια εδάφια από σολομωνική, δεν ξέρω ποια..., ενώ βράζει η νυχτερίδα εσύ διαβάζεις και κάποια στιγμή θα επιπλεύσει ένα συγκεκριμένο κοκαλάκι, ε, αυτό είναι, προστατεύει από όλα τα κακά, κορονοϊό και 5G, τα πάντα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μελετούσε αστρολογία όλα αυτά τα χρόνια και χθές,το πιό πιθανόν,πήρε πτυχίο.

Δέν τον λές και καλό μαθητή.

Γενικά είμαι επιφυλακτικός με τέτοια πράγματα,με ζώδια και άστρα και συμφωνεί μαζί μου και η καφετζού της γειτονιάς μου.

 

  • Χαχα 4
  • Ευχαριστώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου