Προς το περιεχόμενο

Cos_dr - Voice of an Angel


cos_dr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μια νέα on the fly σύνθεση του cos_dr

Πώς γράφεις ρε Κώστα πάνω στην μύγα? ;D ;D

 

Μου άρεσε πάρα πολύ.

Όπως όλα σου είναι αρκετά "κινηματογραφικό", έχει ψωμί, και σηκώνει πολύ πράγμα ακόμα αν θέλεις να το "πειράξεις".

Μια πρόταση είναι να ντουμπλάρεις σε κάποια σημεία τις "φωνές" αντιστικτικά, ακόμα και με χρήση "ανδρικών φωνών".

 

Θα απογειωθεί.

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 24
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Πώς γράφεις ρε Κώστα πάνω στην μύγα? ;D ;D

 

Μου άρεσε πάρα πολύ.

Όπως όλα σου είναι αρκετά "κινηματογραφικό", έχει ψωμί, και σηκώνει πολύ πράγμα ακόμα αν θέλεις να το "πειράξεις".

Μια πρόταση είναι να ντουμπλάρεις σε κάποια σημεία τις "φωνές" αντιστικτικά, ακόμα και με χρήση "ανδρικών φωνών".

 

Θα απογειωθεί.

 

μμμ. Ναι, αμα  χρησιμοποιουσα παράλληλα και τιποτα πιο συχρονα αληθοφανη choir κιόλας.

 

Κοιτα, εχω υπόψη μου στην επόμενη ζωή, να ασχοληθώ επαγγελματικά με τη σύνθεση, να κανω και απαραίτητες σπουδές, να ασχοληθω με την ορχηστρική μουσική και με την μουσική επένδυση ταινιών και οχι μονο να γραφω τη μουσικη, αλλα να διευθύνω και ορχηστρες και θα ειμαι πολυ σκληρός, εκκεντρικός, απαιτητικός, παράλογος, ψυχαναγκαστικός, να φερομαι ασχημα στους αλλους συνθέτες, αλλα ολοι να με σεβονται γιατι θα ειμαι πολυ καλός σε αυτό που κάνω και το αποτέλεσμα της δουλειάς μου θα ειναι παρα πολύ σεβαστό και με φανατικό κοινό.

Φυσικά θα έχω παρα πολλά χρήματα και θα κλεινομαι μερες και μηνες ατέλειωτους μεσα για να γραφω τα εργα μου και πολλες φορες θα ζω περιθωριακά ταξιδευοντας κανοντας και χειρονακτικες δουλειες για να εμπνέομαι.

Και το μεγαλυτερο μερος των κερδών μου θα το δινω σε φιλανθρωπίες, κυρίως για τα παιδια.  

 

Τελος πάντων, χαίρομαι που σου άρεσε και εσένα.

 

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα, εχω υπόψη μου στην επόμενη ζωή, να ασχοληθώ επαγγελματικά με τη σύνθεση, να κανω και απαραίτητες σπουδές, να ασχοληθω με την ορχηστρική μουσική και με την μουσική επένδυση ταινιών και οχι μονο να γραφω τη μουσικη, αλλα να διευθύνω και ορχηστρες και θα ειμαι πολυ σκληρός, εκκεντρικός, απαιτητικός, παράλογος, ψυχαναγκαστικός, να φερομαι ασχημα στους αλλους συνθέτες, αλλα ολοι να με σεβονται γιατι θα ειμαι πολυ καλός σε αυτό που κάνω και το αποτέλεσμα της δουλειάς μου θα ειναι παρα πολύ σεβαστό και με φανατικό κοινό.

Φυσικά θα έχω παρα πολλά χρήματα και θα κλεινομαι μερες και μηνες ατέλειωτους μεσα για να γραφω τα εργα μου και πολλες φορες θα ζω περιθωριακά ταξιδευοντας κανοντας και χειρονακτικες δουλειες για να εμπνέομαι.

Και το μεγαλυτερο μερος των κερδών μου θα το δινω σε φιλανθρωπίες, κυρίως για τα παιδια.  

Να τα κάνεις όλα αυτά άμεσα.

Στην επόμενη ζωή, θα έχεις πολλές πιθανότητες να κάνεις ακόμη περισσότερα. :)

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να τα κάνεις όλα αυτά άμεσα.

Στην επόμενη ζωή, θα έχεις πολλές πιθανότητες να κάνεις ακόμη περισσότερα. :)

 

ειμαι δεσμευμενος αλλου , εχω αλλη δουλειά, μου αρεσει εξίσου, ειναι πολύ απαιτητική και εχω σχεδια για το μέλλον.

Θα αρκεστω στο να κανω συνθεσεις όπως,όποτε και όσο μπορώ, οσο φτάνει η μουσική κούτρα μου,  για την παρτη μου πρωτίστως να χαλαρωνω, να τη βρίσκω, και να τις εκθετω και οποιος ακούσει, να, π.χ. στο noiz

 

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα αρκεστω στο να κανω συνθεσεις όπως,όποτε και όσο μπορώ, οσο φτάνει η μουσική κούτρα μου,  για την παρτη μου πρωτίστως να χαλαρωνω, να τη βρίσκω, και να τις εκθετω και οποιος ακούσει, να, π.χ. στο noiz

Κάνεις το καλύτερο ήδη λοιπόν ρε Κώστα. :)

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου