Προς το περιεχόμενο

Αγορά κονσόλας μίξης και μικροφωνων για DJ/Karaoke


MasterX

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν ειναι θεμα απωθημενου...δεν εχω γνωση πανω στο θεμακαι προσπαθω να βγαλωμια ακρη..

δηλαδη αν σου χαλασεις ενα ποτενσιομετρο ή χυθει λιγο ποτο τι κανουμε με αυτες τις φτηνες; Παιρνουμε καινουργια;

 

τσεκαρω και τωρα και τη 1204..

βλεπω 2 μοντελα που ενα εχουν και ενσωματωμενα εφε:

Behringer Xenyx-X1204USB από 162,00 €

Behringer XENYX-QX1204 USB από 232,00 €

http://www.skroutz.gr/c/345/miktes-consoles.html?keyphrase=Behringer+1204USB

 

τι παζει με αυτα; τι προτεινετε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 36
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

δηλαδη αν σου χαλασει ενα ποτενσιομετρο ή χυθει λιγο ποτο τι κανουμε με αυτες τις φτηνες;

Ρωτας πολυ γενικες ερωτησεις που δεν μπορουν να απαντηθουν εδω. Αν σου χυθει ποτο μπορει να μην φτιαχνεται καν μετα, ή να μην παθει και τιποτα. Αναλογα το που θα πεσει το ποτο, ποση ποσοτητα ποτου, και τι ποτο. Αν ειναι καποιο τζιν/βοτκα κλπ, κατι γινεται. Αν ειναι τιποτα Baileys, πετα την. :P

 

βλεπω 2 μοντελα που ενα εχουν και ενσωματωμενα εφε...
Αν τελικα παρεις καποια Behringer με εφφε πανω, κοιτα να παρεις καποιο νεοτερο μοντελο. Τα μοντελα με ενσωματωμενα εφφε της  KlarkTeknik ειναι νεοτερα και καλυτερα.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδη απο Ελλαδα βλεπω να αργουμε για τον QX1202USB σκεφτομαι να τον παραγγειλω μαζι με 2 μικροφωνα που θελω, απο thomann... θα τα εχω πολυ πιο γρηγορα να κανω τη δουλεια μου (ειμαι με δανεικο εξοπλισμο τωρα).

 

Τι παιζει με την αγορα απο thomann λογω Capital controls?

Πως μπορω να αγορασω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεταξύ Ελληνικού μαγαζιού και Thomann είναι καλύτερα να προτιμήσεις Ελληνικό για να κρατήσει και κανένας άνθρωπος τη δουλειά του και ο μαγαζάτορας την επιχείρηση του...

Hot Dog .......................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι παιζει με την αγορα απο thomann λογω Capital controls?

Πως μπορω να αγορασω;

Εσυ πως λες? Κατσε ψαξε λιγο που τα θελεις ολα ετοιμα.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεταξύ Ελληνικού μαγαζιού και Thomann είναι καλύτερα να προτιμήσεις Ελληνικό για να κρατήσει και κανένας άνθρωπος τη δουλειά του και ο μαγαζάτορας την επιχείρηση του...

 

Ελληνικο προτιμω και εγω. Σχεδον ολα οσα εχω αγορασει μεχρι σημερα απο Ελλαδα ηταν. Αλλα οπως μας εχουν κανει ειναι δυσκολο να βρεις αυτο που θες να αγορασεις..

Και πρεπει και εγω να κανω τη δουλεια μου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου