Προς το περιεχόμενο

thomann-επικοινωνία :-\


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα, εδω και μερες εγινα για πρωτη φορα πελατης του τομαν που ολοι ξερουμε αλλα ειναι ό,τι χειροτερο εχω βιωσει σε θεμα επικοινωνιας με η-καταστημα.

Το θεμα ειναι οτι δεν απαντουν στα μειλ εδω και μερες πραγμα που μου φαινεται σπιστευτο για το καταστημα που τοσο εκθιαζουμε.

 

Ξερω οτι πολλοι απο εσας εχετε ψωνισει 453 φορες απο το τομαν που αγαπατε και ολα ειχαν καλη εκβαση αλλα κι εγω εχω ψωνισει απο 236 διαφορετικα η-μαγαζια ανα την ευρωπη και πρωτη φορα συναντω τετοια απαραδεκτη,κατα τη γνωμη μου, εξυπηρετηση. Πρωτη φορα δεν ειμαι απολυτα ευχαριστημενος.

Εξαλλου το οτι γινεται σε μενα κι ειμαι ''ατυχος'' κι ο ενας απο τους 100 που δεν ειναι ευχαριστημενος, σημαινει οτι ΓΙΝΕΤΑΙ και οτι ΔΥΝΑΤΑΙ να γινει - πραγμα  α π α ρ α δ ε κ τ ο  για επαγγελματιες τετοιου βελινεκους.

Τι γνωμη εχετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως κάτι κάνεις λάθος (πχ μήπως κοιτάς λάθος mail? - το χω πάθει).

 

Σήμερα έλαβα e-mail από το thomann για ένα ζήτημά μου. Γενικά τις τελευταίες 2-3 εβδομάδες έχω ανταλλάξει email πάντως μαζί τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισως να κανεις οντως κατι λαθος...  :-X

 

Ξαναψαξε το, ή στειλε μηνυμα σε αλλο τμημα, και θα σε κατευθυνουν εκει αυτοι

Your Ear Rulez!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι σιγουρος οτι δεν κανω κατι λαθος γιατι εχω στειλει 2-3 φορες μειλ σαν απαντηση σε ενα που επικοινωνησαμε μεσω αυτου πριν λιγο καιρο.Αυτο ειναι το [email protected]  Αλλα εχω στειλει και στο αλλο μειλ που εχουν, το [email protected] αλλα και μεσω feedback που εχουν στο σαιτ του δινοντας το μειλ μου για απαντηση.

 

Τελειο avatar με τον dave  ;D

 

edit: Μακαρι να κανω κατι λαθος πραγματικα. Αλλα δεν ειναι και πολυ πιθανο. Τους εχω στειλει εδω και 3-4 μερες μερικα μειλ σε διαφορετικες διευθυνσεις και δεν ξερω τι να πω. Αλλα και στο feedback οποτε ειναι αδυνατο.

Θα τους παρω τηλεφωνο , αλλα μου κανει πραγματικα εντυπωση γιατι εχω ψωνισει απο πολλα διαφορετικα η-καταστηματα  απο διαφορες χωρες όντας παντα απολυτα ευχαριστημενος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι σιγουρος οτι δεν κανω κατι λαθος γιατι εχω στειλει 2-3 φορες μειλ σαν απαντηση σε ενα που επικοινωνησαμε μεσω αυτου πριν λιγο καιρο.Αυτο ειναι το [email protected]  Αλλα εχω στειλει και στο αλλο μειλ που εχουν, το [email protected] αλλα και μεσω feedback που εχουν στο σαιτ του δινοντας το μειλ μου για απαντηση.

 

Τελειο avatar με τον dave  ;D

 

edit: Μακαρι να κανω κατι λαθος πραγματικα. Αλλα δεν ειναι και πολυ πιθανο. Τους εχω στειλει εδω και 3-4 μερες μερικα μειλ σε διαφορετικες διευθυνσεις και δεν ξερω τι να πω. Αλλα και στο feedback οποτε ειναι αδυνατο.

Θα τους παρω τηλεφωνο , αλλα μου κανει πραγματικα εντυπωση γιατι εχω ψωνισει απο πολλα διαφορετικα η-καταστηματα  απο διαφορες χωρες όντας παντα απολυτα ευχαριστημενος.

 

Μάλλον κάτι δε γίνεται σωστά ή χάλασε τόσο πολύ το μαγαζί. Εγώ θυμάμαι να τους στέλνω mail και να μου απαντάνε εντος 2 ημερών στα .....Ελληνικά. Μάλιστα είχα επικοινωνήσει για θέμα που ούτε καν είχε να κάνει με αγορά και ήταν πολυ εππαγγελματίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι σιγουρος οτι δεν κανω κατι λαθος γιατι εχω στειλει 2-3 φορες μειλ σαν απαντηση σε ενα που επικοινωνησαμε μεσω αυτου πριν λιγο καιρο.Αυτο ειναι το [email protected]  Αλλα εχω στειλει και στο αλλο μειλ που εχουν, το [email protected] αλλα και μεσω feedback που εχουν στο σαιτ του δινοντας το μειλ μου για απαντηση.

 

Τελειο avatar με τον dave  ;D

 

Σήμερα πάντως, από αυτό το [email protected] μου έστειλαν. Για ξαναπροσπάθησε ή ξαναστείλε τους μήπως κάτι παίχτηκε.

 

Thanks ναι είπα, να βάλω κάτι επίκαιρο :p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Petros Nalmpantis

[email protected]

0049 9546 9223 641

 

Τον κάλεσα 2 φορές σε εργάσιμες ώρες και μου απάντησε και τις 2...απλά άσ'το να χτυπήσει αρκετές φορές!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου