Προς το περιεχόμενο

Steinberg και πιο σιγκεκριμένα.... Groove Agent 2 :(


AdithetoS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

OK! Απλά διαφωνώ! Δεν έχουν 2-3ης εμπειρία μόνο, έχουν κι άλλοι!

 

Θα είχαν γίνει πλουσιότεροι αν δεν είχαν τέτοιες τιμές στα προιόντα τους.

απλά μαθηματικά!

ίδα τα όνειρα σάρκα να παίρνουνε,

τώρα μαζί του τα βλέπω πεθαίνουνε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα είχαν γίνει πλουσιότεροι αν δεν είχαν τέτοιες τιμές στα προιόντα τους.

απλά μαθηματικά!

 

Είσαι τελείως λάθος σ'αυτόν τον ισχυρισμό (ο οποίος είναι καραμέλλα εξάλλου) αλλά δεν θα καθίσω να σου βάλω μυαλό εγώ τώρα, κάτσε και χάσε 3-4 μέρες από τη ζωή σου για να λύσεις τα προβλήματα της κόπιας και μετά κάτσε και σκέψου γιατί αλήθεια έχεις τόση ανάγκη το πανάκριβο Cubase για να κάνεις τη δουλειά σου. Φιλικά πάντα. :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα συμφωνήσω με όλα αυτά που λένε περί πειρατείας κλπ....Απλά τσέκαρε την επιλογή random fill ή καπως έτσι...και ξετσεκαρισε την....

 

Και εντάξει και άλλοι έχουν χρησιμοποιήσει πειρατικά προγραμματα αλλά δεν το βρωντοφωνάζουν ούτε ψάχνουν να βρούν το δικιο τους γιατί δεν λειτουργεί σωστά....

 

I hope I have helped.... :)

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα συμφωνήσω με όλα αυτά που λένε περί πειρατείας κλπ....Απλά τσέκαρε την επιλογή random fill ή καπως έτσι...και ξετσεκαρισε την....

 

Και εντάξει και άλλοι έχουν χρησιμοποιήσει πειρατικά προγραμματα αλλά δεν το βρωντοφωνάζουν ούτε ψάχνουν να βρούν το δικιο τους γιατί δεν λειτουργεί σωστά....

 

I hope I have helped.... :)

auto fill ειναι και έιναι πάνω απο την random fill

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είσαι τελείως λάθος σ'αυτόν τον ισχυρισμό (ο οποίος είναι καραμέλλα εξάλλου) αλλά δεν θα καθίσω να σου βάλω μυαλό εγώ τώρα, κάτσε και χάσε 3-4 μέρες από τη ζωή σου για να λύσεις τα προβλήματα της κόπιας και μετά κάτσε και σκέψου γιατί αλήθεια έχεις τόση ανάγκη το πανάκριβο Cubase για να κάνεις τη δουλειά σου. Φιλικά πάντα. :wink:

 

Το manual το έχω αλλά λόγο του ότι δε ξέρω καλά αγγλικά δε καταλαβαίνω και πολλά! Έκανα και on και Off αυτές τις λειτουργίες αλλά τπτ πάλι.

 

Το αν είναι λάθος ο ισχυρισμό μου το κρίνουν πολλά αποτελέσματα! Και εκτός αυτού πάντα όταν θα πω κάτι σοβαρό δε θα υπάρχει και διέξοδο από αυτό...

και δεν υπάρχει λόγος προβλήματος, στην τελική δεν είναι μονοπώλειο η Stainberg και η κάθε εταιρία. "Υπάρχουνε κι αλλού πορτοκαλιές που κάνουν πορτοκάλια" Πάντα κάθε τι που υπάρχει έχει και τα καλά του, δε διαφωνώ :)

Ανθρώπινα πάντα κι όχι φιλικά :wink:

ίδα τα όνειρα σάρκα να παίρνουνε,

τώρα μαζί του τα βλέπω πεθαίνουνε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου