Προς το περιεχόμενο

Dorian Jam... 2.... ( ζηλεψα... )


LightStringer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

..και ειπα να κανω και εγω μια αποπειρα πανω στο ιδιο backing track του φιλου GUiTaRiSTx...thanx

 

http://www.soundclick.com/bands/page_songInfo.cfm?bandID=257821&songID=6801796

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια χαρα ειναι .Αν θελεις μια παρατηρηση ,σαν ακροατης ειναι η ελλειψη καποιων αργων χαρακτηριστικων φρασεων.Δηλαδη εκτος απο τα 'τρεξιματα' που δειχνεις οτι κατεχεις , να προσθετεις και καποια μελλωδικη φραση .Τα 'τρεξιματα' οταν χρησιμοποιουνται σε ολο το κομματι χανουν την 'αξια' τους . Αυτο παντα σαν ακροατης .Παντως και ο δικος σου αυτοσχεδιασμος και ο προηγουμενος  μου αρεσε .

 

να ρωτησω , καπου το εχετε πει , αυτα τα backing tracks που τα βρισκετε ? ηταν ετοιμο ? υπαρχουν δηλαδη ετοιμα backing tracks για

εξασκηση σε κλιμακες κτλ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

..και ειπα να κανω και εγω μια αποπειρα πανω στο ιδιο backing track του φιλου GUiTaRiSTx...thanx

 

http://www.soundclick.com/bands/page_songInfo.cfm?bandID=257821&songID=6801796

 

Xμμ μπραβο σου!

Βλεπω οτι στην τεχνικη εισαι καλυτερος απο εμενα. [ Τουλαχιστον προς το παρον  >:( ]      ;D

Παντως ενω γενικα μου αρεσουν τα γρηγορα, το παρακανες λιγο. Ηταν 100% ταχυτητα και αυτο ειναι πολυ κουραστικο. Επισης ακουγοσουν εκτος κλιμακας σε πολλα σημεια...

Κατα τα αλλα ομως πολυ καλη επιδειξη τεχνικης! Μπραβο σου!  :)

 

 

Γεννηθείς εν έτει 1993.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου